Овруцька міська територіальна громада взяла участь у IV Всеукраїнському форумі «Україна cакральна»

19.08.2021 року в м. Погребище відбувся IV Всеукраїнський форум «Україна cакральна» за зміцнення національної єдності.

Ініціатором проведення форумів «Україна сакральна» виступив громадський Рух «Український діалог» за зміцнення національної єдності, голова Руху – почесний краєзнавець України, почесний громадянин м. Погребище, доктор історичних наук, професор Василь Моргун.

Гостей фестивалю зустрічали керівництво області і району та громадськість на історичному сторожовому Чорному Божому камені Марі-в-Погребищі-на-Росі, біля Козацького хреста «Борцям за волю України».

Заходи розпочалися на історичному для погребищан місці – біля Козацького хреста «Борцям за волю України» із вшанування борців за волю і незалежність України покладанням квітів та спільною молитвою за Україну. Після цього було проведено побратимський турнір з міні-футболу, а завершився форум поблизу с.Ординці біля витоків р.Рось.

Овруччину на IV Всеукраїнському форумі «Україна сакральна»  представила офіційна делегація. Це працівники  міської ради та творчий колектив «Берегиня» Хлуплянського старостинського округу Овруцької міської територіальної громади, художній керівник Пилипчук Наталія Анатоліївна. Вперше прийнято участь у Погребищенському побратимському ярмарку-частування, де ознайомлено учасників фестивалю з традиційними національними цінностями, які притаманні нашій території та народними піснями у виконанні творчого колективу «Берегиня». Відбулось частування місцевими наїдками та напоями. Також прийнято участь у побратимському матчі з футболу.

 

 

Розмір тексту-+=