Оголошення про проведення діагностики вірусних гепатитів

Нагадуємо всім, що в Україні Кабінетом міністрів затверджено «Державну стратегію у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та вірусним гепатитам на період до 2030 року».
 
Однією з оперативних цілей якої є «Забезпечити надання комплексних послуг профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів». Першим зі шляхів досягнення даної стратегії є розширення доступу до скринінгу та діагностики вірусних гепатитів.
Повідомляємо, що для проведення діагностики вірусних гепатитів наразі існують наступні можливості:
✅ Тестування швидкими тестами на маркери вірусних гепатитів надається на безоплатній основі у сімейного лікаря.
✅ Біохімічні та молекулярно-генетичні обстеження за електронним направленням сімейного або лікуючого лікаря в лабораторії КНП «Овруцька міська лікарня» згідно з пакетом Національної служби здоров’я України.
✅ Приватні діагностичні лабораторії («Інвітро» та ін.) з 1 до 31 серпня 2021 року у рамках місячника тестування на вірусні гепатити пропонують проведення обстежень за акційними цінами. Деталі щодо вартості та переліку обстежень можна знайти на сайтах приватних лабораторій.
 
Просимо звернути увагу всіх пацієнтів із вірусними гепатитами та усіх зацікавлених осіб на дані можливості проведення діагностики на вірусні гепатити.
Лікар-інфекціоніст            Вікторія Левківська
Розмір тексту-+=