Роботу Центру масової вакцинації проти COVID-19 у місті Овруч перевірила перша заступниця Голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко

Перша заступниця Голови обласної державної адміністрації Наталія Остапченко в рамках робочого візиту проінспектувала роботу Центру масової вакцинації у місті Овруч. Під час брифінгу пані Наталія наголосила на важливості вакцинації від COVID-19, адже натепер, формування колективного імунітету – це єдиний шлях подолання пандемії COVID-19.
Спільно з Овруцьким міським головою Іваном Корудом, Головою Коростенської районної державної адміністрації Юрієм Тарасюком та очільницею Департаменту охорони здоров’я Світланою Мошківською, Наталія Остапченко відвідала міську лікарню Овруча, де ознайомилася з роботою відділення екстреної медичної допомоги, що було реконструйовано з приймального відділення лікарні за Програмою Президента України “Велике будівництво”. Крім цього, ознайомилися з роботою дитячого, пологового та інфекційного відділень КНП “Овруцька міська лікарня”, оглянули кисневу станцію та перевірили наявність кисневих точок поруч із ліжками пацієнтів.
Розмір тексту-+=