Рішення №730 від 29 липня 2021 року “Про затвердження проектно- кошторисної документації, зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва, визначення Замовника по об’єкту будівництва”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Одинадцята сесія                                                             VIIІ скликання

(позачергова)

від 29 липня 2021  року    № 730

Про затвердження проектно- кошторисної документації,
зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта

будівництва, визначення Замовника по об’єкту будівництва

       У зв’язку з необхідністю виконання робіт по реконструкції скверу «Партизанської слави» у м. Овруч та створення на його території постійно-діючої експозиції під відкритим небом «Музею історії Овруччини»,  керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити проектно-кошторисну документацію, зведений кошторисний розрахунок вартості по об’єкту будівництва «Реконструкція скверу «Партизанської слави» у м. Овруч та створення на його території постійно-діючої експозиції під відкритим небом «Музею історії Овруччини» вул. Героїв Майдану, м. Овруч, Житомирська область» на суму 1859,446 тис. грн.
  2. Визначити Замовником по об’єкту «Реконструкція скверу «Партизанської слави» у м. Овруч та створення на його території постійно-діючої експозиції під відкритим небом «Музею історії Овруччини» вул. Героїв Майдану, м. Овруч, Житомирська область Відділ з гуманітарних питань Овруцької міської ради.
  3. Відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради забезпечити виконання робіт по об’єкту «Реконструкція скверу «Партизанської слави» у м. Овруч та створення на його території постійно-діючої експозиції під відкритим небом «Музею історії Овруччини» вул. Героїв Майдану, м. Овруч, Житомирська область».

 

Міський голова                                                                   Іван КОРУД  Завантажити документ