Рішення №728 від 29 липня 2021 року ” Про передачу майна з комунальної власності Овруцької міської територіальної громади в державну власність в особі Міністерства оборони України”

У К Р А Ї Н А

   Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Одинадцята сесія                                                         VІІI скликання

(позачергова)

від  29 липня  2021  року           № 728

Про передачу майна з комунальної власності
Овруцької міської територіальної громади в

державну власність в особі Міністерства оборони України

        З метою збереження та ефективного використання майна комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, розглянувши звернення військової частини А4583 від 19.07.2021, керуючись ст. 5 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», ст. 26, ст. 29, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою КМУ від 21.09.1998 р. № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Передати з комунальної власності Овруцької міської територіальної громади у державну власність України, в особі Міністерства оборони України, майно, що розташоване за адресою: вул. Центральна 88, с. Черепин, Овруцький р-н, Житомирська обл. (нерухоме приміщення Черепинської філії опорного закладу освіти «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Овруцької міської ради» та підсобні приміщення) (Додаток 1).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

Овруцький міський голова                                                  Іван КОРУД  Завантажити документ