Протокол десятої сесії Овруцької міської ради VIІI скликання від 22 липня 2021 року

 

УКРАЇНА

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ

десятої сесії Овруцької міської ради VIІI скликання

від  22 липня 2021 року

Всього обрано депутатів         – 26 чол.

Присутніх на сесії                   –  18 чол. (список додається)

Засідання десятої сесії відкрив міський голова Коруд І.Я.

За пропозицією міського голови затверджується

Порядок денний сесії

 1. Про виконання бюджету Овруцької міської територіальної громади за    І півріччя 2021 року.

Інформує: Рибинська Н.М.- заступник міського голови

 1. Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Овруцької ОТГ за І півріччя 2021 року.

Інформує: Коруд І.Я. – міський голова

      3. Земельні питання:

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка.
 3. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів.
 4. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.
 5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.
 6. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
 7. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
 8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

8а. Про відмову у затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

9а. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для індивідуального садівництва.
 2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 4. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості її продажу або продажу права оренди на земельних торгах.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості її продажу або продажу права оренди на земельних торгах.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 13. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 14. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 15. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Хлуплянського старостинського округу.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Раківщинського старостинського округу.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Зарічанського старостинського округу.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Раківщинського старостинського округу.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Раківщинського старостинського округу.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу.
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу.
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Зарічанського старостинського округу.
 30. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення та надання в оренду земельних ділянок.
 31. Про надання в оренду земельних ділянок.
 32. Про припинення оренди ТОВ «УКРСОІЛ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (нерозподілених та невитребуваних земельних часток (паїв)), які розташовані на території Ігнатпільського старостинського округу.
 33. Про припинення оренди ТОВ «Агро груп «Урожай» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Ігнатпільського старостинського округу.
 34. Про надання в оренду земельної ділянки.
 35. Про надання в оренду земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.
 36. Про передачу в оренду ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Ігнатпільського старостинського округу.
 37. Про передачу в оренду ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (невитребуваних земельних часток (паїв)), які розташовані на території Ігнатпільського старостинського округу.
 38. Про передачу в оренду ТОВ «БАЛЬЗАК» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Кирданівського старостинського округу.
 39. Про передачу в оренду ТОВ «БАЛЬЗАК» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Піщаницького старостинського округу.
 40. Про передачу в оренду ТОВ «БАЛЬЗАК» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Черепинського старостинського округу.
 41. Про поновлення договору оренди землі.
 42. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 43. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 44. Про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку комунальної власності.
 45. Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами».
 46. Про затвердження детального плану території.
 47. Про внесення змін до додатку № 1 рішення Овруцької міської ради від 12 березня 2015 року № 55 «Про визначення переліку земельних ділянок для опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах».
 48. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території.
 49. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.
 50. Про надання дозволу на розробку детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 51. Про надання дозволу на розробку детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 52. Про надання дозволу на розробку детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 53. Про надання дозволу на розробку детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 54. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 55. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 56. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.
 57. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
 58. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 59. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 60. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 61. Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 62. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
 63. Про надання дозволу гр. Невмержицькому О.О. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
 64. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.
 65. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
 66. Про надання дозволу КП «Овруч» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах постійного користування, яка розташована на території Кирданівського старостинського округу.
 67. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
 68. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
 69. Про відмову у зменшенні ставки земельного податку Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.
 70. Про відмову у передачі земельних ділянок.
 71. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 72. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

Інформує: Жук С.П. – начальник відділу регулювання земельних відносин

 1. Про внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2021 рік.
 2. Про внесення змін до Переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2021 році.

Інформує: Рибинська Н.М.- заступник міського голови

 1. Про зтвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради за І півріччя 2021 року.

Інформує: Хомич О.В. – заступник головного лікаря КНП «Овруцький ЦПМСД»

 1. Про звіт начальника відділу Центр надання адміністративних послуг Овруцької міської ради.

Інформує: Шевцова О.І. – начальник відділу ЦНАП

 1. Про звіт начальника відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності Овруцької міської ради.

Інформує: Стельникович Т.Г. – начальник відділу

 1. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.
 2. Про надання матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

Інформує: Давидюк К.М. директор ЦНСП

 1. Про утворення конкурсної комісії з відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Інформує: Левківська О.П. – начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 року №8 «Про затвердження структури і штатної чисельності виконавчого комітету та структурних підрозділів Овруцької міської ради».

Інформує: Савченко М.І. – начальник відділу документообігу та організаційно-кадрової роботи

 1. Про затвердження Концепції розвитку цифрових компетентностей жителів Овруцької міської територіальної громади.

Інформує: Сологуб О.С. – начальник відділу цивільного захисту, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та комунікацій з громадськістю

 1. Про нагородження згідно Програми підтримки обдарованої учнівської молоді на 2018-2023 роки Овруцької міської ради.
 2. Про внесення змін та затвердження Статуту Овруцької дитячої художньої школи Овруцької міської ради Житомирської області в новій редакції.
 3. Про дозвіл на списання основних засобів Овруцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3.
 4. Про дозвіл на списання основних засобів ОЗО “Овруцька гімназія імені Андрія Малишка”.

Інформує: Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань

 1. Про передачу майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради.
 2. Про затвердження проектно – кошторисної документації, зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва, визначення Замовника по об’єкту будівництва.
 3. Про погодження виготовлення проектно-кошторисних документацій.
 4. Про внесення змін до Положення про відділ житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради та затвердження у новій редакції.

Інформує: Редчиць О.П. – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою

 1. Про завершення приватизації об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі гаражу по вул. Садова, 1 у с. Невгоди Овруцького р-ну Житомирської області.
 2. Про затвердження акта приймання-передачі майна комунальної власності, переданого на баланс КУ «Овруцький ІРЦ».
 3. Про затвердження акта приймання-передачі майна комунальної власності – кладовища, розташованого на території Підрудянського старостинського округу.
 4. Про затвердження акта списання житлового будинку комунальної власності №20 по вул. Лесі Українки у с. Гуничі Раківщинського старостинського округу.
 5. Про затвердження акта списання нежитлової будівлі котельні комунальної власності по вул. Богдана Хмельницького, 38-а у м. Овруч Житомирської області.
 6. Про затвердження звіту про визначення вартості нерухомого майна комунальної власності – нежитлового приміщення у м. Овруч по вул. Героїв Майдану, 70-в.
 7. Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Овруцької міської територіальної громади.
 8. Про затвердження протоколу засідання комісії Овруцької міської ради з питань придбання у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади житла.
 9. Про надання дозволу на демонтаж прибудинкової будівлі сараю житлового будинку комунальної власності по вул. Центральна, 25 у с. Богданівка Великочернігівського старостинського округу.
 10. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради.
 11. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради.
 12. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу фінансів Овруцької міської ради.
 13. Про прийняття майна з балансу Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА у комунальну власність Овруцької МТГ та на баланс Овруцької міської ради.
 14. Про прийняття майна з балансу Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА у комунальну власність Овруцької МТГ та на баланс Овруцької міської ради.
 15. Про списання житлового будинку комунальної власності №81 по вул. Залізничній в с. Рудня Руднянського старостинського округу.
 16. Про внесення доповнення до рішення Овруцької міської ради від 18.02.2021 року № 174 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду без проведення аукціону».
 17. Про внесення доповнень до рішення Овруцької міської ради від 28.01.2021 року № 83 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду».
 18. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління Відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради.
 19. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Відродження» Овруцької міської ради.
 20. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Овруч» Овруцької міської ради.
 21. Про передачу майна комунальної власності Ігнатпільської сільської ради з балансу та господарського відання КП «Джерело» Овруцької міської ради у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади на баланс Овруцької міської ради.

Інформує: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

 1. Про зняття з контролю окремих рішень міської ради.
 2. Про звернення депутатів Овруцької міської ради до народного депутата України Пушкаренка А.М., в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Гидуляна Г.П., директора ПП «Автомагістраль» Скоростецького М.О.
 3. Про звернення депутатів Овруцької міської ради до Міністра розвитку громад і територій Чернишова О.М., народного депутата України Пушкаренка А.М., народного депутата України          Арешонкова В.Ю., голови Житомирської обласної державної адміністрації Бунечка В.І., голови Житомирської обласної ради Федоренка В.І.
 4. Про звернення депутатів Овруцької міської ради до Міністра інфраструктури України Кубракова О.М., народного депутата України Пушкаренка А.М., голови Житомирської ОДА Бунечка В.І., Акціонерного товариства «Укрзалізниця».

Інформує: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

 1. Різне.

Міський голова також повідомив депутатів про те, що сьогодні надійшов лист від Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації щодо передачі земельної ділянки, яка розташована за адресою: м. Овруч, вул. Шевченка, 106. У разі включення даного питання до порядку денного доповідати по ньому буде Жук С.П.

Також в «Різному» виявили бажання виступити депутати Давидюк Ю.В. та Мошківська Л.П.

Головуючий поставив на голосування про затвердження Порядку денного в цілому з озвученими доповненнями:

ГОЛОСУВАЛИ за порядок денний з доповненням:

«За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1

Рішення прийнято.

Запропоновано затвердити наступний Регламент пленарного засідання:

-доповідачам з питань порядку денного – до 15 хв.,

-співдоповідачам – до 3 хв.,

-повідомлення, запитання – до 3 хв.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0

Рішення прийнято.

Розгляд питань порядку денного

СЛУХАЛИ: 1. Про виконання  бюджету Овруцької міської територіальної громади за  І півріччя 2021 року.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 1, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про виконання  бюджету Овруцької міської територіальної громади за І півріччя 2021 року» (Рішення додається, стор.____)

Депутати Піскунова Г.В. та Соботюк Л.І. долучилися до участі у роботі сесії.

СЛУХАЛИ: 2. Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Овруцької ОТГ за І півріччя 2021 року.

ДОПОВІДАЄ: Коруд І.Я. – міський голова

Депутат Левківський П.І. звернувся до міського голови з приводу скарги на сусідів жительки м. Овруч (вул. Б.Хмельницького),  а також з приводу проведення наради по створенню національного парку «Словечансько-Овруцький кряж». На ці звернення міський голова надав відповіді.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0 «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Овруцької ОТГ за І півріччя 2021 року» (Рішення додається, стор.____)     

 1. Розгляд земельних питань:

ДОПОВІДАЄ по земельним питанням: Жук С.П. – начальник відділу регулювання земельних відносин

СЛУХАЛИ: 3.1 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.2 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.3 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

Депутат Соляр В.В. заявив про технічну несправність у системі для голосування. Головуючий поставив повторно на голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

Депутати знову оголосили про технічну несправність у системі для голосування. Головуючий знову поставив на голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.4 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.5 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.6 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: 3.7 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.8 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 10, «Проти» – 3, «Утримались» – 4, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: 3.8-а Про відмову у затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 8, «Проти» – 1, «Утримались» – 4, «Не голосував» – 8  (результат поіменного голосування додається)

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: 3.9 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 9, «Проти» – 5, «Утримались» – 4, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: 3.9-а Про відмову у затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 6, «Проти» – 0, «Утримались» – 5, «Не голосував» – 10  (результат поіменного голосування додається)

Депутати заявили про технічну несправність у системі для голосування. Головуючий поставив повторно на голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 7, «Проти» – 1, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 11 (результат поіменного голосування додається)

Депутати знову оголосили про технічну несправність у системі для голосування. Головуючий знову поставив на голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 10, «Проти» – 0, «Утримались» – 5, «Не голосував» – 6 (результат поіменного голосування додається)

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: 3.10  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для індивідуального садівництва.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для індивідуального садівництва» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.11 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

ВИРІШИЛИ: Зняти дане питання з розгляду для доопрацювання.

 

СЛУХАЛИ: 3.12 Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.13 Про затвердження технічних  документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічних  документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.14 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.15 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості її продажу або продажу права оренди на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості її продажу або продажу права оренди на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.16 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості її продажу або продажу права оренди на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості її продажу або продажу права оренди на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.18 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.19 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.20 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.21 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.22 Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 1, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.23 Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.24 Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.25 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Хлуплянського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 12, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 6 (результат поіменного голосування додається)

Депутат Пешко К.В. заявила про технічну несправність у системі для голосування. Головуючий поставив повторно на голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Хлуплянського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.26 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Раківщинського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Раківщинського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.27 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Зарічанського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Зарічанського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.28 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Раківщинського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Раківщинського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.29 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Раківщинського старостинського округу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Раківщинського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.30 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.31 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.32 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 6  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.33 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 6 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.34 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.35 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.36 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.37 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 6 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Ігнатпільського старостинського округу»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.38 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Зарічанського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка розташована на території Зарічанського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.39 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення та надання в оренду земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення та надання в оренду земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.40 Про надання в оренду земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 5  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання в оренду земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.41 Про припинення оренди ТОВ «УКРСОІЛ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (нерозподілених та невитребуваних земельних часток (паїв)), які розташовані на території Ігнатпільського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4

(результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення оренди ТОВ «УКРСОІЛ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (нерозподілених та невитребуваних земельних часток (паїв)), які розташовані на території Ігнатпільського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.42 Про припинення оренди ТОВ «Агро груп «Урожай» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Ігнатпільського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення оренди ТОВ «Агро груп «Урожай» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Ігнатпільського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.43 Про надання в оренду земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання в оренду земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.44 Про надання в оренду земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання в оренду земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.45 Про передачу в оренду ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Ігнатпільського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу в оренду ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Ігнатпільського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.46 Про передачу в оренду ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (невитребуваних земельних часток (паїв)), які розташовані на території Ігнатпільського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3

(результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу в оренду ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (невитребуваних земельних часток (паїв)), які розташовані на території Ігнатпільського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.47 Про передачу в оренду ТОВ «БАЛЬЗАК» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Кирданівського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу в оренду ТОВ «БАЛЬЗАК» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Кирданівського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.48 Про передачу в оренду ТОВ «БАЛЬЗАК» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Піщаницького старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу в оренду ТОВ «БАЛЬЗАК» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Піщаницького старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.49 Про передачу в оренду ТОВ «БАЛЬЗАК» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Черепинського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу в оренду ТОВ «БАЛЬЗАК» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Черепинського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.50 Про поновлення договору оренди землі.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про поновлення договору оренди землі» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.51 Про припинення договорів оренди земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення договорів оренди земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.52 Про припинення договорів оренди земельних ділянок

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення договорів оренди земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.53 Про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на  право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про встановлення строкового особистого земельного сервітуту на  право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку комунальної власності» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.54 Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами».

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.55 Про затвердження детального плану території.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження детального плану території» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.56 Про внесення  змін до додатку № 1 рішення Овруцької міської ради від 12 березня 2015 року № 55 «Про визначення переліку земельних ділянок для опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах».

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 14, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 6 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення  змін до додатку № 1 рішення Овруцької міської ради від 12 березня 2015 року № 55 «Про визначення переліку земельних ділянок для опрацювання можливості їх продажу або продажу права оренди на них на земельних торгах».» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.57 Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.58 Про надання дозволу на розроблення детального плану території.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 13, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 6  (результат поіменного голосування додається)

Депутати заявили про технічну несправність у системі для голосування і попросили поставити на повторне голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення детального плану території» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.59 Про надання дозволу на розробку детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розробку детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.60 Про надання дозволу на розробку детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 14, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 6 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розробку детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.61 Про надання дозволу на розробку детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розробку детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

 

Депутат Кобилинський М.А. вийшов із системи для голосування.

 

СЛУХАЛИ: 3.62 Про надання дозволу на розробку детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 14, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розробку детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

 

 

СЛУХАЛИ: 3.63 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 13, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

Секретар ради Кисіль В.Л. заявив про технічну несправність у системі для голосування і попросив поставити на повторне голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.64 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.65 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів»  (Рішення додається, стор.______)

 

Депутат Кобилинський М.А. долучився до роботи сесії.

 

СЛУХАЛИ: 3.66 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 11, «Проти» – 1, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 8 (результат поіменного голосування додається)

За наполяганням групи депутатів головуючий поставив повторно на голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 14, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.67 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 14, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 5  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.68 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.69 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 10, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 10  (результат поіменного голосування додається)

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: 3.70 Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 10, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 11  (результат поіменного голосування додається)

За наполяганням групи депутатів головуючий поставив повторно на голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 13, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 8  (результат поіменного голосування додається)

Знову депутати оголосили про несправність системи для голосування. Голосували повторно:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.71 Про надання дозволу  виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 14, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 7  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу  виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.72 Про надання дозволу гр. Невмержицькому О.О. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу гр. Невмержицькому О.О. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.73 Про надання дозволу  виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу  виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.74 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.75 Про надання дозволу КП «Овруч» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки на умовах постійного користування, яка розташована на території Кирданівського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу КП «Овруч» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки на умовах постійного користування, яка розташована на території Кирданівського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.76 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 5  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.77 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.78 Про відмову у зменшенні ставки земельного податку Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «78.        Про відмову у зменшенні ставки земельного податку Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 3.79 Про  відмову у передачі земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про  відмову у передачі земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

Депутат Соляр В.В. залишив залу засідань.

 

СЛУХАЛИ: 3.80 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Участь в обговоренні даного питання взяли міський голова Коруд І.Я., депутати Нікончук Н.М., Левківський М.Г., Мошківська Л.П.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 0, «Проти» – 11, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 8  (результат поіменного голосування додається)

Рішення не прийнято.

СЛУХАЛИ: 3.81 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 3, «Проти» – 0, «Утримались» – 6, «Не голосував» – 11  (результат поіменного голосування додається)

Рішення не прийнято.

Наступне питання порядку денного внесено з голосу, прийняття рішення відбувається шляхом визначення депутатів підняттям руки вгору.

СЛУХАЛИ: 3.82 Про передачу Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації  земельної ділянки, яка розташована за адресою м. Овруч вул. Шевченка, 106  на умовах суперфіцію з метою  здійснення реконструкції частини приміщень першого поверху приймального відділення КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради під відділення  екстреної медичної допомоги.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

№/№ Прізвище, ім’я, по батькові Підпис
1 Шевчук Олександр Іванович За
2 Климович Микола Іванович За
3 Редчиць Олександр Петрович За
4 Соляр Володимир Володимирович відсутній
5 Чичирко Максим Володимирович За
6 Дєдух Ірина Михайлівна За
7 Кашуба Тетяна Андріївна відсутній
8 Піскунова Галина Володимирівна За
9 Соботюк Луїза Іванівна За
10 Логвинчук Олександр Миколайович відсутній
11 Левковський Микола Анатолійович відсутній
12 Крамчанин Олександр Георгійович відсутній
13 Гулько Сергій Дмитрович За
14 Левківська Лариса Георгіївна відсутній
15 Макарчук Ярослав Іванович відсутній
16 Пешко Катерина Віталіївна За
17 Кисіль Віктор Леонідович За
18 Китиця Віталій Володимирович За
19 Левківський Микола Григорович За
20 Кобилинський Михайло Адамович За
21 Нікончук Надія Миколаївна За
22 Гаращук Микола Васильович За
23 Давидюк Юлія Вікторівна За
24 Мошківська Людмила Петрівна За
25 Мальцев Микола Анатолійович За
26 Левківський Петро Іванович За
27 Коруд Іван Ярославович За

 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації  земельної ділянки, яка розташована за адресою м. Овруч вул. Шевченка, 106  на умовах суперфіцію з метою  здійснення реконструкції частини приміщень першого поверху приймального відділення КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради під відділення  екстреної медичної допомоги» (Рішення додається, стор.______)

Розгляд земельних питань завершено.

Після розгляду земельних питань виступив голова постійної депутатської комісії з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій Левківський М.Г., який зазначив, що депутатському корпусу необхідно дотримуватись однакового принципу при прийнятті рішень по наданню земельних ділянок у користування громадянам. Він виступив проти передачі у власність землі для ведення особистого селянського господарства, а за передачу земель в оренду під мінімальну ставку плати за землю. З даного приводу також виступили депутати Нікончук Н.М., Соботюк Л.І., Шевчук О.І., Мальцев М.А. та міський голова Коруд І.Я.

В роботі сесії міської ради оголошено перерву.

Після перерви в залі засідань зареєстровано 15 депутатів.

СЛУХАЛИ: 4. Про внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2021 рік.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови

Участь в обговоренні даного питання взяли міський голова Коруд І.Я., депутати Шевчук О.І., Мальцев М.А., Соботюк Л.І.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 14, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2021 рік» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 5. Про внесення змін до Переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2021 році.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до Переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2021 році» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради за І півріччя 2021 року.

ДОПОВІДАЄ: Хомич О.В. – заступник головного лікаря КНП «Овруцький ЦПМСД»

Участь в обговоренні даного питання взяли міський голова Коруд І.Я., заступник міського голови Рибинська Н.М., депутати Шевчук О.І., Нікончук Н.М.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 12, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

Рішення не прийнято.

СЛУХАЛИ: 7. Про звіт начальника відділу Центр надання адміністративних послуг Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Шевцова О.І. – начальник відділу ЦНАП

В ході розгляду даного питання подяку за роботу відділу Центр надання адміністративних послуг доповідачу оголосили депутати Гаращук М.В. та Нікончук Н.М. Також додаткову інформацію надав міський голова Коруд І.Я.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про звіт начальника відділу Центр надання адміністративних послуг Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 8. Про звіт начальника відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ:   Стельникович Т.Г. – начальник відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про звіт начальника відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності Овруцької міської ради»  (Рішення додається, стор.______ )

 

СЛУХАЛИ: 9. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

ДОПОВІДАЄ: Давидюк К.М.-директор ЦНСП  

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 14, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 10. Про надання матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

ДОПОВІДАЄ: Давидюк К.М.-директор ЦНСП  

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 11.  Про утворення конкурсної комісії з відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

ДОПОВІДАЄ:    Левківська О.П. – начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

Депутат Давидюк Ю.В. запропонувала до складу комісії включити депутата Китицю В.В. На голосування поставлено проект рішення з даною поправкою:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення (з поправкою) «Про утворення конкурсної комісії з відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 12. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 року №8 «Про затвердження структури і штатної чисельності виконавчого комітету та структурних підрозділів Овруцької міської ради».

ДОПОВІДАЄ: Савченко М.І. – начальник відділу документообігу та організаційно-кадрової роботи 

Депутати Мошківська Л.П. та Соботюк Л.І. запропонували в майбутньому відділ з питань культури створити окремо від відділу освіти (розділити відділ з гуманітарних питань). Міський голова погодився з даною пропозицією. Також в обговоренні питання взяли участь депутати Климович М.І., Нікончук Н.М. На голосування була поставлена пропозиція по змінах до структури і штатної чисельності відділу з гуманітарних питань, яка була підтримана профільною депутатською комісією:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення (з поправками) «Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 року №8 «Про затвердження структури і штатної чисельності виконавчого комітету та структурних підрозділів Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.____)

Депутат Чичирко М.В. долучився до участі у роботі сесії.

СЛУХАЛИ: 13. Про затвердження Концепції розвитку цифрових компетентностей жителів Овруцької міської територіальної громади.

ДОПОВІДАЄ: Сологуб О.С. – начальник відділу цивільного захисту, оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та комунікацій з громадськістю

В обговоренні питання взяли участь депутати Мошкіська Л.П., Давидюк Ю.В., Китиця В.В., Климович М.І.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 13, «Проти» – 1, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 1

(результат поіменного голосування додається)

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: 14. Про нагородження згідно Програми підтримки обдарованої учнівської молоді на 2018-2023 роки Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ:  Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про нагородження згідно Програми підтримки обдарованої учнівської молоді на 2018-2023 роки Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 15. Про внесення змін та затвердження Статуту Овруцької дитячої художньої школи Овруцької міської ради Житомирської області в новій редакції.

ДОПОВІДАЄ: Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань  

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін та затвердження Статуту Овруцької дитячої художньої школи Овруцької міської ради Житомирської області в новій редакції» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16. Про дозвіл на списання основних засобів Овруцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3.

ДОПОВІДАЄ:  Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 0

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про дозвіл на списання основних засобів Овруцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 17. Про дозвіл на списання основних засобів ОЗО “Овруцька гімназія імені Андрія Малишка”.

ДОПОВІДАЄ:Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про дозвіл на списання основних засобів ОЗО “Овруцька гімназія імені Андрія Малишка”» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 18. Про передачу майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Редчиць О.П. – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 1

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 19. Про затвердження проектно – кошторисної документації, зведеного кошторисного розрахунку вартості  об’єкта будівництва, визначення Замовника по об’єкту будівництва.

ДОПОВІДАЄ: Редчиць О.П. – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектно – кошторисної документації, зведеного кошторисного розрахунку вартості  об’єкта будівництва, визначення Замовника по об’єкту будівництва» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 20. Про погодження виготовлення проектно-кошторисних документацій.

ДОПОВІДАЄ: Редчиць О.П. – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та залучення інвестицій

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про погодження виготовлення проектно-кошторисних документацій» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 21. Про внесення змін до Положення про відділ житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради та затвердження у новій редакції.

ДОПОВІДАЄ: Редчиць О.П. – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до Положення про відділ житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради та затвердження у новій редакції» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 22. Про завершення приватизації об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі гаражу по вул. Садова, 1 у с. Невгоди Овруцького р-ну Житомирської області.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про завершення приватизації об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі гаражу по вул. Садова, 1 у с. Невгоди Овруцького р-ну Житомирської області» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 23. Про затвердження акта приймання-передачі майна комунальної власності, переданого на баланс КУ «Овруцький ІРЦ».

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження акта приймання-передачі майна комунальної власності, переданого на баланс КУ «Овруцький ІРЦ» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 24. Про затвердження акта приймання-передачі майна комунальної власності – кладовища, розташованого на території Підрудянського старостинського округу.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження акта приймання-передачі майна комунальної власності – кладовища, розташованого на території Підрудянського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 25. Про затвердження акта списання житлового будинку комунальної власності №20 по вул. Лесі Українки у с. Гуничі Раківщинського старостинського округу.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження акта списання житлового будинку комунальної власності №20 по вул. Лесі Українки у с. Гуничі Раківщинського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 26. Про затвердження акта списання нежитлової будівлі котельні комунальної власності по вул. Богдана Хмельницького, 38-а у м. Овруч Житомирської області.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження акта списання нежитлової будівлі котельні комунальної власності по вул. Богдана Хмельницького, 38-а у м. Овруч Житомирської області» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 27. Про затвердження звіту про визначення вартості нерухомого майна комунальної власності – нежитлового приміщення у м. Овруч по вул. Героїв Майдану, 70-в.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження звіту про визначення вартості нерухомого майна комунальної власності – нежитлового приміщення у м. Овруч по вул. Героїв Майдану, 70-в» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 28. Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Овруцької міської територіальної громади.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Овруцької міської територіальної громади» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 29. Про затвердження протоколу засідання комісії Овруцької міської ради з питань придбання у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади житла.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 13, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

Не спрацювала система для голосування у міського голови Коруда І.Я. та депутата Китиці В.В. Голосували повторно:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження протоколу засідання комісії Овруцької міської ради з питань придбання у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади житла» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 30. Про надання дозволу на демонтаж прибудинкової будівлі сараю житлового будинку комунальної власності по вул. Центральна, 25 у                       с. Богданівка Великочернігівського старостинського округу.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

Депутат Китиця В.В. запропонував чітко зазначити в рішенні кому саме надається даний дозвіл. Дана поправка була врахована.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 14, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення (з поправкою) «Про надання дозволу на демонтаж прибудинкової будівлі сараю житлового будинку комунальної власності по вул. Центральна, 25 у с. Богданівка Великочернігівського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 31. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 32. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 33. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу фінансів Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу фінансів Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 34. Про прийняття майна з балансу Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА у комунальну власність Овруцької МТГ та на баланс Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про прийняття майна з балансу Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА у комунальну власність Овруцької МТГ та на баланс Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 35. Про прийняття майна з балансу Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА у комунальну власність Овруцької МТГ та на баланс Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про прийняття майна з балансу Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА у комунальну власність Овруцької МТГ та на баланс Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 36. Про списання житлового будинку комунальної власності №81 по     вул. Залізничній в с. Рудня Руднянського старостинського округу.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про списання житлового будинку комунальної власності №81 по вул. Залізничній в с. Рудня Руднянського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 37. Про внесення доповнення до рішення Овруцької міської ради від 18.02.2021 року № 174 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду без проведення аукціону».

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення доповнення до рішення Овруцької міської ради від 18.02.2021 року № 174 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду без проведення аукціону» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 38. Про внесення доповнень до рішення Овруцької міської ради від 28.01.2021 року № 83 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду».

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення доповнень до рішення Овруцької міської ради від 28.01.2021 року № 83 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 39. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління Відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 14, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління Відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 40. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Відродження» Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Відродження» Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 41. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Овруч» Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Овруч» Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 42. Про передачу майна комунальної власності Ігнатпільської сільської ради з балансу та господарського відання КП «Джерело» Овруцької міської ради у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади на баланс Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу майна комунальної власності Ігнатпільської сільської ради з балансу та господарського відання КП «Джерело» Овруцької міської ради у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади на баланс Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 43.  Про зняття з контролю окремих рішень міської ради.

ДОПОВІДАЄ:    Кисіль В.Л. – секретар міської ради  

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про зняття з контролю окремих рішень міської ради» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 44. Про звернення  депутатів Овруцької міської ради до народного депутата України Пушкаренка А.М., в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Гидуляна Г.П., директора ПП «Автомагістраль» Скоростецького М.О.

ДОПОВІДАЄ:  Кисіль В.Л. – секретар міської ради

Депутат Китиця В.В. запропонував направити дане звернення також народному депутату України Арешонкову В.Ю. Пропозиція депутата була врахована.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення (з поправкою) «Про звернення  депутатів Овруцької міської ради до народного депутата України Пушкаренка А.М., народного депутата України Арешонкова В.Ю., в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Гидуляна Г.П., директора ПП «Автомагістраль» Скоростецького М.О.» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 45. Про звернення  депутатів Овруцької міської ради до Міністра розвитку громад і територій Чернишова О.М., народного депутата України Пушкаренка А.М., народного депутата України          Арешонкова В.Ю., голови Житомирської обласної державної адміністрації Бунечка В.І., голови Житомирської обласної ради Федоренка В.І.

ДОПОВІДАЄ:  Кисіль В.Л. – секретар міської ради

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про звернення  депутатів Овруцької міської ради до Міністра розвитку громад і територій Чернишова О.М., народного депутата України Пушкаренка А.М., народного депутата України          Арешонкова В.Ю., голови Житомирської обласної державної адміністрації Бунечка В.І., голови Житомирської обласної ради Федоренка В.І.» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 46. Про звернення  депутатів Овруцької міської ради до Міністра інфраструктури України Кубракова О.М., народного депутата України Пушкаренка А.М., голови Житомирської ОДА Бунечка В.І., Акціонерного товариства «Укрзалізниця».

ДОПОВІДАЄ:  Кисіль В.Л. – секретар міської ради

Депутат Китиця В.В. запропонував направити дане звернення також народному депутату України Арешонкову В.Ю. Пропозиція депутата була врахована.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про звернення  депутатів Овруцької міської ради до Міністра інфраструктури України Кубракова О.М., народного депутата України Пушкаренка А.М., народного депутата України Арешонкова В.Ю., голови Житомирської ОДА Бунечка В.І., Акціонерного товариства «Укрзалізниця» (Рішення додається, стор.______)

РІЗНЕ  47.

Виступив депутат Гаращук М.В., який подякував міському голові Коруду І.Я. за створення в м. Овруч відділення гемодіалізу. Коли в 2014 році було від нього звернення з даного приводу до Овруцької РДА, то відповідь була негативною, а при новому міському голові питання вирішилось.

Депутат Мошківська Л.П. задала запитання щодо облаштування на дорозі М-21 після ремонту старими тротуарними бордюрами. Міський голова надав відповідь з даного приводу.

Депутат Давидюк Ю.В. звернулась з приводу надання громадянам недостовірної інформації у старостинських округах Овруцької ОТГ щодо встановлення нових тарифів на водопостачання: відправляють до депутатів міської ради, хоч тарифи встановлює виконавчий комітет, членами якого є всі старости.

Депутат Шевчук О.І. висловив своє бачення і розуміння того, що без підвищення всіх тарифів на житлово-комунальні послуги комунальним підприємствам без фінансової підтримки міської ради буде дуже важко, а тому потрібно з розумінням відноситись до даного питання і роз’яснювати це нашим жителям.

 

Овруцький міський голова                                                     Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=