Рішення №726 від 22 липня 2021 року “Про звернення депутатів Овруцької міської ради до Міністра інфраструктури України Кубракова О.М., народного депутата України Пушкаренка А.М., народного депутата України Арешонкова В.Ю., голови Житомирської ОДА Бунечка В.І., Акціонерного товариства «Укрзалізниця»”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

                                           Р І Ш Е Н Н Я                                            

Десята сесія                                                               VIII  скликання

від 22 липня 2021  року    № 726

Про звернення  депутатів Овруцької міської ради до
Міністра інфраструктури України Кубракова О.М.,
народного депутата України Пушкаренка А.М.,
народного депутата України Арешонкова В.Ю.,
голови Житомирської ОДА Бунечка В.І.,

Акціонерного товариства «Укрзалізниця»

     Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування  в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 20.07.2021 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Схвалити текст звернення депутатів Овруцької міської ради до Міністра інфраструктури України Кубракова О.М., народного депутата України Пушкаренка А.М., народного депутата України Арешонкова В.Ю., голови Житомирської ОДА Бунечка В.І., Акціонерного товариства «Укрзалізниця» (додається).
  2. Доручити міському голові Коруду І. Я. підписати та направити звернення до адресатів, зазначених у пункті 1 даного рішення.

 

Овруцький міський голова                                                           Іван КОРУД

 

Додаток
 до рішення міської ради

                                                                                  від 22.07.2021 р.  № 726

Міністру інфраструктури України Кубракову О.М. 

народному депутату України Пушкаренку А.М. 

народного депутата України Арешонкова В.Ю. 

голові Житомирської ОДА Бунечку В.І. 

Акціонерному товариству «Укрзалізниця»

Звернення

депутатів Овруцької міської ради

Депутатський корпус Овруцької міської ради звертається з проханням підтримки та вирішення питання щодо встановлення електричної тягової підстанції.

Овруцька об’єднана територіальна громада була створена 13 квітня 2017 року, розташована у північній частині Житомирської області. До складу громади входить 91 населений пункт, з центром громади – містом Овруч (міська рада), та 90 сіл (20 старостинських округів). Населення громади складає 36331 чоловік.

В комунальному секторі працює 4 комунальні підприємства «Водоканал», «Гарне місто», «Овруч», «Відродження».

Медична галузь Овруцької ОТГ представлена первинною ланкою (15 амбулаторій, 65 ФАПів), вторинною ланкою, в якій діє опорна лікарня.

Освітянська мережа громади складається із 13 опорних закладів загальної середньої освіти і 6 філій, 18 закладів дошкільної освіти та 6 закладів позашкільної освіти. У закладах загальної середньої освіти навчається 3834 учні, у закладах дошкільної освіти – 937 дітей.

У громаді функціонують 42 будинки культури, 19 бібліотек.

На території Овруцької громади діє станція «Овруч» Південно – Західної залізниці. На станції «Овруч» зупиняються пасажирські та вантажні поїзди. Пасажирські поїзди проходять на станції прикордонний та митний контроль на пункті пропуску «Овруч». Курсує дизель – поїзд «Коростень – Виступовичі». Прямого сполучення з м. Київ та м. Житомир немає і тому значна частина часу жителів витрачається на довгі переїзди з пересадками, що спричиняє великі незручності. Тільки на дорогу до м. Києва треба витратити 6 годин в дорозі (від м. Овруч їхати дизель –поїздом, потім у м. Коростень пересадка на електропоїзд).

Міська влада вже неодноразово піднімала питання щодо  установки електричної тягової підстанції. Просимо Вашого сприяння у вирішенні питання встановлення контактної мережі на станції «Овруч» для подальшого встановлення електричної тягової підстанції задля забезпечення пасажирів Південно-Західної залізниці швидкими та якісними послугами.

         Сподіваємось на Ваше розуміння та підтримку у вирішенні даного питання.

За дорученням сесії

Овруцької міської ради,

міський голова                                                                            Іван КОРУД  Завантажити документ