З робочим візитом Овруцьку громаду відвідав Народний депутат України Арсеній Пушкаренко

18 липня 2021 року до Овруцької громади завітали з робочим візитом Народний депутат України Арсеній Пушкаренко та голова штабу партії «Слуга народу» в м. Коростень, підприємець Микола Іскра.  Мета візиту – ознайомлення з об’єктами соціальної інфраструктури громади, які потребують реалізації.

Розпочалась зустріч в селі Заріччя. Міський голова Іван Коруд представив для ознайомлення всім присутнім проект «Нове будівництво зовнішніх мереж водопостачання в с. Заріччя. Вартість проекту – 18144,228 тис.грн. Мережі пролягають через село Острів та Заріччя. Арсеній Михайлович зазначив, що вже є розроблений законопроект «Про загальнодержавну цільову соціальну програму «Питна вода України» на 2022-2026 роки». Згідно із законопроектом, на заходи із забезпечення населення питною водою у 2022-2026 роках планується фінансування близько 28,5 млрд гривень. З них понад 16 млрд – кошти державного бюджету, ще 11 млрд грн – з інших джерел. У 2022 році йдеться про фінансування у розмірі понад 3 млрд гривень на вказані цілі. Після схвалення Урядом законопроект буде передано на розгляд відповідного Комітету Верховної Ради України. Якщо депутати Верховної Ради підтримають даний законопроект, то з Північного регіону в дану програму буде включено фінансування даного проєкту Овруцької громади. Також жителі села звернулись до депутата з проблемними питаннями:

1) доплата пенсіонерам, які проживають I-III зоні радіоактивного забруднення, оминувши IV зону;

2) встановлення спортивно-ігрового майданчика на території Зарічанського старостинського округу. Арсеній Михайлович надав вичерпні відповіді на запитання жителів громади.

Наступний пунктом зустрічі була станція знезалізнення в м. Овруч, де директор КП «Відродження» Максим Чичирко представив презентацію про роботу підприємства, водогінні мережі Овруцької громади та роботи, які виконані підприємством, та які ще потребують реалізації.

Відвідали найбільш важливий об’єкт для Овруцької громади – це стадіон «Юність». Адже тиждень назад розпочались роботи щодо реконструкції стадіону. Директор ДЮСШ Руслан Воробей спільно з районною федерацією футболу, представниками футбольного середовища представили здобутки в спортивній сфері Овруцької громади, де наголосили на актуальності даного проекту.

Також відвідали Опорний заклад освіти «Овруцький заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №1», центр дитячої та юнацької творчості, дошкільний навчальний заклад №8, інклюзивно-ресурсний центр Овруцької міської ради, де були представлені проекти щодо енергоефективності будівель, їх термосанація, удосконалення теплової мережі, заміна покрівлі та інше. Планується ремонт дорожнього покриття об’їзної дороги (Т 0619) в м. Овруч, загальна довжина – 7,5 км.