Сервіс єМалятко – комплексна послуга

Щорічно в Україні народжується близько 400 тисяч немовлят. Раніше, щоб отримати необхідні послуги, батькам доводилося до 11 разів відвідувати установи, надавати близько 37 копій документів та витрачати на це все понад 10 годин. єМалятко надає можливість за 20 хвилин за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП Овруцької ОТГ або на Порталі Дія отримати бажані послуги.
А саме:
📌обов’язкові послуги: 1⃣ державна реєстрація народження дитини; 2⃣ визначення походження народженої дитини;
📌 послуги на вибір: 3⃣ визначення належності дитини до громадянства України; 4⃣ реєстрація місця проживання народженої дитини; 5⃣ призначення допомоги при народженні дитини; 6⃣ реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я; 7⃣ реєстрація народженої дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (РНОКПП); 8⃣ присвоєння дитині унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР); 9⃣ призначення допомоги багатодітним сім’ям.
Міністерство цифрової трансформації України прагне, щоб якомога більше українських батьків дізнавалися про єМалятко та користувалися зручним сервісом. І для цього запускає соціальну рекламу з серією інформаційних матеріалів про комплексну послугу єМалятко. Пропонуємо медичним закладам приєднатися до соціальної реклами сервісу єМалятко та розмістити інформаційні постери на своїх сторінках у соцмережах та інформаційних стендах. Зокрема:
📌 постер-інфографіку, що підкаже батькам покроково, як отримати послугу єМалятко і які документи з собою мати;
📌 постер з фото для розміщення на стінах у приміщеннях;
📌 постер з фото мами або з фото батька для розміщення на вулиці.
Постери можна знайти за цим посиланням ➡ https://cutt.ly/Nh0Kuwh
Розмір тексту-+=