Протокол №13-21 засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ТГ

УКРАЇНА

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ  №13-21

засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації

надзвичайних ситуацій техногенної природного характеру

та їх наслідків у Овруцькій ТГ

м. Овруч                                                             8 липня   2021 року

Присутні:

Коруд І.Я.- міський голова, голова комісії.

Дєдух І.М. – секретар комісії, заступник міського голови.

Члени комісії:  

Рибинська Н.М. – заступник міського голови;

Огородов Д.В. – спеціаліст відділу ЖКГБ Овруцької міської ради;

Редчиць О.П. – начальник відділу ЖКГБ Овруцької міської ради;

Кисіль В.Л.– секретар ради;

Колбовська Т.В.-  заступник директора КНП ЦПМСД;

Хомич О.В.- заступник директора КНП ЦПМСД;

Шубан В.Г. – директор КНП «Овруцька міська лікарня»;

Першко О.М. – начальник юридичного відділу виконавчого комітету Овруцької міської ради.

Юрківська О.В.- юрист юридичного відділу виконавчого комітету Овруцької міської ради.

Сташкевич М.В. – завідуюча Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,

Пестич Н.М. – начальник відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Овруцького РУГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Запрошені:

Ткачук В.Г.- начальник відділу з гуманітарних питань.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про створення у м. Овруч центру вакцинації від коронавірусної інфекції на 200-300 щеплень.

СЛУХАЛИ: Колбовську Т.В., яка проінформувала, що 14.05.2021 на засіданні  Оперативного штабу МОЗ України з реагування на ситуацію з поширені інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом вакцинації, було схвалено рекомендації щодо створення нових центрів вакцинації населення, метою відкриті яких є забезпечення своєчасного доступу до вакцин від КОВІД-19 для якомога більшої кількості населення. Вказаними рекомендаціями передбачається створення кількох типів центрів вакцинації, для забезпечення роботи яких необхідна міжвідомча координація, вибір та виділення необхідних приміщень, планування необхідних ресурсів та належне обладнання центру вакцинації.

Окремо зазначаємо, що центри вакцинації є додатковою платформою у рамках об’єднаних зусиль, спрямованих на пришвидшення темпів вакцинації. Створення центрів вакцинації покращить реалізацію Дорожньої карти з впровадження вакцин від гострої респіраторної хвороби КОВІД-19, спричиненої коронавірусом та проведення: масової вакцинації у відповідь на пандемію КОВІД-19 Україні у 2021-2022 роках, що затверджено наказом МОЗ України від 24.12.2020 №3018 (із змінами) та Національного плану вакцинопрофілактики гостре респіраторної хвороби КОВІД-19, спричиненої коронавірусом на період до 31.12.2021 відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.04.2021 №340.

Овруцька міська рада звернулась до КНП ЦПМСД  стосовно створення центру вакцинації населення для охоплення максимальної кількості людей щепленнями  від коронавірусної інфекції та визначення закладу, на базі якого він діятиме у м. Овруч.

Враховуючи вищевикладене, з метою відкриття центру вакцинації від коронавірусної інфекції та недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом КОВІД-19, комісія

ВИРІШИЛА:

 1. Відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради (Ткачук В.Г.)
  • Забезпечити виділення приміщення міського будинку культури (хол на першому поверсі) для організації  на його базі центру вакцинації населення від коронавірусної інфекції КОВІД-19.
  • Затвердити графік роботи центру вакцинації населення: субота, неділя з 9,00-13,00 год. та телефон для запису та консультацій довести до населення
  • Координатором центру визначити Башинського В.І., керівником центру визначити Колбовську Т.В.
  • Забезпечити приміщення холу меблями, холодильником та інтернет зв»язком, санітайзерами, доступом до санітарних кімнат.
  • Провести інструктажі з працівниками будинку культури по вул.Т.Шевченка ,46 з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у разі виникнення надзвичайної ситуації та щодо дотримання усіх протиепідемічних заходів.
  • Організувати вивіску на будинок культури, щодо інформування населення про створення центру вакцинації з графіком роботи.
 2. КНП «ЦПМСД» Овруцької міської ради:
  • Забезпечити організацію формування бригад медичних працівників для роботи центру вакцинації у відповідності до рекомендацій оперативного штабу МОЗ України з реагування  на ситуацію  з поширення  інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом вакцинації.
  • У разі надходження заявок від керівників комунальних підприємств, підприємств, установ, організацій організовувати вакцинування з виїздом на підприємство, установу.
 1. Начальнику Овруцького управління поліції ГУ НП в Житомирській області (Прищепа Р.В.) забезпечити контроль за дотриманням порядку безпеки у центрі вакцинації населення (вул.Т.Шевченка, 46, м.Овруч) під час його роботи.
 2. Інформувати Овруцьке відділення екстренної швидкої допомоги (Медведчук С.Ф.) щодо створення центру вакцинації та забезпечити чергування швидкої допомоги під час роботи центру.
 3. Кисіль В.Л.(Овруцька міська рада) Редчиць О.П.(відділ ЖКГБ та КП міської ради), Ткачук В.Г. (дошкільні, шкільні, позашкільні заклади освіти)  провести роз’яснювальну роботу на підприємствах, установах, організаціях щодо важливості вакцинування та надати списки бажаючих до КНП “Овруцький ЦПМСД” міської ради.
 4. Інформаційному відділу (Сологуб О.С.) висвітлити на сайті інформацію щодо створення центру вакцинації.

ГОЛОСУВАЛИ: «за-13», «проти» – 0, «утримались» – 0, «не голосували» – 0.

Рішення прийняті одноголосно.

Голова комісії                                                                      Іван Коруд

Секретар комісії                                                                   Ірина Дєдух  Завантажити документ