Працівники Овруцької міської ради отримали першу дозу вакцини від COVID-19

Боротьба з COVID-19 – це не тільки стаціонарне або амбулаторне лікування цієї хвороби, це ще профілактичні заходи й, звісно, вакцинація, яка є одним з ключових факторів збереження населення від наслідків цього інфекційного захворювання. Незалежно від свят та вихідних, медики Центру первинної медико-санітарної допомоги Овруцької міської ради продовжують щеплювати населення, згідно Дорожньої карти з впровадження вакцинації проти COVID-19.
На днях до вакцинальної кампанії проти COVID-19 долучилися працівники Овруцької міської ради отримавши перше щеплення проти коронавірусної хвороби COVID-19. Перед введенням вакцини було проведено медичний огляд та температурний скринінг, роз’яснювальну роботу щодо протипоказань до вакцини. Бажаючі вакцинуватись надали письмову згоду на вакцинацію.
Тож, ще раз закликаємо всіх, хто хоче вберегти себе й рідних від інфекційної небезпеки, записуватися й приходити на вакцинацію проти COVID-19.
Нагадуємо! Щоб отримати щеплення необхідно звернутись за телефоном 098 899 23 49 (09:00 – 16:00) або до сімейного лікаря і повідомити про ваше бажання вакцинуватися. Записатися на вакцинацію можуть всі повнолітні особи, незалежно від наявності декларації з сімейним лікарем.
Розмір тексту-+=