В Україні з’явився збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19»

З метою надання відповідей на найпоширеніші запитання про вакцинацію проти COVID-19, Міністерство охорони здоров’я створило збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19».

Збірник містить 10 розділів, в яких йдеться про те, як працюють різні типи вакцин, як вимірюють їхню ефективність і перевіряють їхню безпечність, як робити щеплення людям з серйозними захворюваннями (наприклад з онкохворобами), кому не можна робити щеплення, які є реакції на вакцини, як поводити себе після щеплення тощо.

Електронну версію збірника можна знайти за посиланням. Невдовзі з’являться і паперові екземпляри, які отримають лікарі й медичні сестри в усіх регіонах України.

Довідково. Проєкт «Збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19» реалізується завдяки ГО «Батьки за вакцинацію» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках програм «Соціальний капітал» і «Громадське здоров’я», україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», за участі Кластеру «Перспективи розвитку східних регіонів України» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH та інформаційної підтримки ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».