Моніторинговий візит представників Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»

01-02 липня 2021 року в Овруцькій міській територіальній громаді відбувся перший моніторинговий візит представників Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується в Україні компанією GIZ за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії, у складі представника Проєкту Андрія Панащука та консультанта Дмитра Сакалюка.

В рамках першого етапу реалізації Проєкту за підтримки кластерних координаторів проаналізовано споживання паливно-енергетичних ресурсів будівлями бюджетної сфери комунальної власності 32 громад-учасниць.

Результати проведеного аналізу було представлено керівникам відділів, установ та закладів Овруцької міської ради, а також визначено умови та перспективи подальшої співпраці. Зокрема, Андрій Панащук презентував сам Проєкт, розповів про етапи його реалізації, про завдання, які вже виконано та ті, які потребують виконання.

Дмитро Сакалюк, в свою чергу, розповів керівникам закладів освіти та медицини про можливості та переваги впровадження ефективної системи енергоменеджменту.

В рамках візиту представники Проєкту також зустрілись з міським головою Іваном Корудом.

Окрім того, Дмитро Сакалюк відвідав комунальні заклади Овруцької МТГ та дав практичні поради щодо підвищення енергоефективності їх будівель. Відтак, візити здійснено в ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1», ОЗО «Овруцька гімназія ім. А. Малишка», Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3, ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4», Овруцький ЗДО №8 та Центр дитячої та юнацької творчості.

На завершення першого етапу впровадження Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» кожна з громад-учасниць отримає набір обладнання, яке дозволить здійснити експрес-обстеження будівель задля визначення першочергових заходів, що допоможуть забезпечити більш комфортні умови перебування у закладах та установах Овруцької міської ради їх відвідувачам та персоналу.

Дякуємо усім, хто сприяє реалізації Проєкту, та сподіваємось на подальшу співпрацю!