Протокол восьмої сесії Овруцької міської ради VIІI скликання від 10 червня 2021 року (перше пленарне засідання)

УКРАЇНА

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ

восьмої сесії Овруцької міської ради VIІI скликання

(перше пленарне засідання)

 від  10 червня 2021 року

Всього обрано депутатів         – 26 чол.

Присутніх на сесії                   –  20 чол. (список додається)

Засідання восьмої сесії відкрив міський голова Коруд І.Я.

За пропозицією міського голови затверджується

Порядок денний сесії

 1. Про звернення  депутатів Овруцької міської ради до Кабінету Міністрів України, Житомирської обласної ради, Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства „Житомироблагроліс”.

Інформує: Скред О.В. – фізична особа-підприємець

 1. Земельні питання:
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована на території Хлуплянського старостинського округу.

    1-а. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу  земельної ділянки комунальної власності, яка розташована  на території Хлуплянського старостинського округу.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 3. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 4. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 6. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів.
 7. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.
 8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.
 9. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
 10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

11-а. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

 1. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

12-а. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 2. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу права оренди на земельних торгах.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу права оренди на земельних торгах.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу права оренди на земельних торгах.
 13. Про затвердження проекту землеустрою для будівництва індивідуальних гаражів.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою опрацювання можливості її продажу або продажу права оренди на земельних торгах.
 15. Про затвердження проекту із землеустрою на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, оформлення у комунальну власність та об’єднання суміжних земельних ділянок.
 16. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 17. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 18. Про припинення оренди ФГ «АГРОДАР-ПОЛІССЯ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (нерозподілених та невитребуваних земельних часток (паїв)), які розташовані на території Норинського старостинського округу.
 19. Про припинення оренди ФГ «АГРОДАР-ПОЛІССЯ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Норинського старостинського округу.
 20. Про передачу в оренду ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (невитребуваних земельних часток (паїв)), які розташовані на території Норинського старостинського округу.
 21. Про передачу в оренду ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Норинського старостинського округу.
 22. Про передачу в оренду ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Гошівського старостинського округу.
 23. Про припинення договору оренди земельної ділянки.
 24. Про передачу АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» земельної ділянки на умовах оренди в межах населеного пункту с. Бондарі.
 25. Про передачу у постійне користування земельних ділянок.
 26. Про надання в оренду земельної ділянки.
 27. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 28. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 29. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.

41-а. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення. 

 1. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
 2. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
 3. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.
 4. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

45-а. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 1. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 2. Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 3. Про надання дозволу ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на   умовах   оренди.
 4. Про надання дозволу ТОВ «БАЛЬЗАК» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на   умовах   оренди.
 5. Про надання дозволу ТОВ «БАЛЬЗАК» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на   умовах   оренди.
 6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
 7. Про надання в оренду земельних ділянок.
 8. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.
 9. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.
 10. Про надання дозволу на розроблення детального плану території та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою.
 11. Про надання дозволу гр. Герасимчуку І.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди.
 12. Про надання дозволу на розробку детального плану території.
 13. Про надання дозволу гр. Кононович В.П. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
 16. Про затвердження детального плану території.
 17. Про погодження ДП «Овруцьке лісове господарство» місця розташування пожежної станції у с. Думинське Руднянського старостинського округу.
 18. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
 19. Про передачу ФГ «ГЛОБАЛ ВЬЮ» земельної ділянки на умовах оренди.

64-а. Про відмову у передачі ФГ «ГЛОБАЛ ВЬЮ» земельної ділянки на умовах оренди.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 3. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
 4. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
 6. Про надання дозволу на розроблення детального плану території та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення.
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення.
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
 15. Про передачу в оренду ТОВ «БАЛЬЗАК» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Кирданівського старостинського округу.
 16. Про відмову у передачі земельних ділянок.
 17. Про відмову у встановлені пільг та звільнення від сплати земельного податку.

Інформує: Жук С.П. – начальник відділу регулювання земельних відносин

3. Про внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2021 рік.

4. Про внесення змін до Переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2021 році.

Інформує: Шурло Т.М. – начальник відділу фінансів

5. Про затвердження розпоряджень міського голови.

Інформує: Дєдух І.М.- заступник міського голови

6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради  за 2020 рік.

Інформує: Хомич О.В. – заступник головного лікаря КНП «Овруцький ЦПМСД»

7. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.04.2021 р. № 336 «Про затвердження Переліку та вартості платних послуг, що надаються в КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради.

Інформує: Омельчик Л.І. – заступник головного бухгалтера КНП «Овруцька міська лікарня»

8. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

Інформує: Давидюк К.М.-директор ЦНСП

9. Про звіт начальника відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Овруцької міської ради.

10. Про внесення змін і доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Овруцької міської ОТГ на 2021 рік, затвердженої рішенням Овруцької міської ради від 22 грудня 2020 р. № 2748.

11. Про звернення депутатів Овруцької міської ради до голови Житомирської обласної державної адміністрації, голови Житомирської обласної ради, начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, генерального директора Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства „Житомироблагроліс” Житомирської обласної ради.

12. Про затвердження Порядку використання коштів на умовах співфінансування за рахунок коштів суб’єктів господарювання, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів.

Інформує: Левківська О.П. – начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

13. Про звіт начальника відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради.

14. Про внесення змін та затвердження Статуту Овруцької дитячої музичної школи Овруцької міської ради Житомирської області в новій редакції.

15. Про списання основних засобів Великофоснянського ЗЗСО I-III ступенів.

16. Про закриття (ліквідацію) Черепинського закладу дошкільної освіти.

17. Про затвердження акта приймання-передачі котла Норинського ЗЗСО I-III ступенів на баланс Овруцької міської ради.

18. Про списання частини приміщення Овруцького ЗЗСО I-III ступенів  № 3.

19. Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту Великофоснянського закладу дошкільної освіти.

20. Про внесення змін до Статуту Опорного закладу освіти «Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1» Овруцької міської ради Житомирської області та затвердження його в новій редакції.

21. Про передачу приміщення інтернату з балансу ОЗО «Покалівський ЗЗСО I-III ступенів» на баланс Овруцької міської ради.

22. Про передачу майна з балансу ОЗО «Овруцький ЗЗСО I-III ступенів  № 4» на баланс КП «Водоканал».

23. Про дозвіл на списання основних засобів Норинського ЗЗСО  I-III ступенів.

Інформує: Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань

24. Про план роботи Овруцької міської ради на ІІ півріччя 2021 року.

25. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 р. № 6 «Про утворення постійних комісій Овруцької міської ради VIII скликання, затвердження їх складу та обрання голів постійних комісій».

Інформує: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

26. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 року №8 «Про затвердження структури і штатної чисельності виконавчого комітету та структурних підрозділів Овруцької міської ради».

Інформує: Савченко М.І. – начальник відділу кадрової роботи

27. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Інформує: Шевцова О.І. – начальник відділу Центр надання адміністративних послуг

28. Про затвердження акту інвентаризації та проміжного балансу Ігнатпільської сільської ради.

29.  Про внесення клопотання про передачу майна із державної власності до комунальної власності Овруцької міської територіальної громади.

30. Про відчудження об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі гаражу по вул. Садова, 1 у с. Невгоди Овруцького району.

31. Про внесення змін до рішення від 28.01.2021 р. № 83 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду».

32. Про надання дозволу на відчуження об’єкта комунальної власності  – нежитлової будівлі у с. Норинськ по вул. Центральна, 2-г.

33. Про надання дозволу на відчуження об’єкта комунальної власності  – нежитлового приміщення у с. Левковичі по вул. Центральна, 5.

34. Про надання дозволу на списання житлового будинку комунальної власності  у с. Гуничі по вул. Лесі Українки, 20.

35. Про надання дозволу на списання нежитлової будівлі котельні у м. Овруч по вул. Богдана Хмельницького, 38-а.

36. Про передачу об’єктів історико-культурної спадщини з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради.

37. Про прийняття рухомого майна з комунальної власності Гладковицької територіальної громади у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади.

Інформує: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

38. Про звернення депутатів Овруцької міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України.

  Інформує: Крамчанин О.Г. – депутат міської ради

39 .Різне.

1.     Депутат Мошківська Л.П. запропонувала включити до порядку денного питання «Про скасування рішення виконавчого комітету Овруцької міської територіальної громади від 27.05.2021 р. №159». Дана пропозиція була поставлена на голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 3

Рішення прийнято.

Депутат Дєдух І.М. запропонувала включити до порядку денного питання «Про внесення змін до Статуту Опорного закладу освіти «Покалівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів» Овруцької міської ради Житомирської області та затвердження його в новій редакції». Дана пропозиція була поставлена на голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 3

Рішення прийнято.

Головуючий поставив на голосування про затвердження Порядку денного в цілому (з доповненням):

ГОЛОСУВАЛИ за порядок денний з доповненням:

«За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2

Рішення прийнято.

Запропоновано затвердити наступний Регламент пленарного засідання:

-доповідачам з питань порядку денного – до 5 хв.,

-співдоповідачам – до 3 хв.,

-повідомлення, запитання – до 2 хв.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2

Рішення прийнято.

Секретар міської ради Кисіль В.Л. оголосив про необхідність обрання лічильної комісії (у зв’язку зі змінами в законодавстві, що передбачають набрання 2/3 голосів від загального складу ради для прийняття рішень з окремих земельних питань). Депутат Крамчанин О.Г. запропонував до складу лічильної комісії обрати: Давидюк Ю.В., Климовича М.І., Левківську Л.Г. Дана пропозиція була поставлена на голосування:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 0

Рішення прийнято.

Депутат Левковський М.А. долучився до участі в роботі сесії.

Розгляд питань порядку денного

СЛУХАЛИ: 1. Про звернення  депутатів Овруцької міської ради до Кабінету Міністрів України, Житомирської обласної ради, Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства „Житомироблагроліс”.

ДОПОВІДАЄ: Скред О.В. – фізична особа-підприємець

У співдоповіді з даного питання виступив також міський голова Коруд І.Я.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про звернення  депутатів Овруцької міської ради до Кабінету Міністрів України, Житомирської обласної ради, Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства „Житомироблагроліс”» (Рішення додається, стор.____)

 1. Розгляд земельних питань:

ДОПОВІДАЄ по земельним питанням: Жук С.П. – начальник відділу регулювання земельних відносин

СЛУХАЛИ: 2.1 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована  на території Хлуплянського старостинського округу.

З даного питання виступили депутати Давидюк Ю.В., Левківський П.І., Левківський М.Г. Вони також задали запитання доповідачу, на які отримали відповідь.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 3, «Проти» – 0, «Утримались» – 19, «Не голосував» – 0

Рішення не прийнято.

СЛУХАЛИ: 2.1-а Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована  на території Хлуплянського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована  на території Хлуплянського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.2 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.3 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)(» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.4 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.5 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

З даного питання виступили депутати Соботюк Л.І., Давидюк Ю.В., міський голова Коруд І.Я., а також гр. Дрозд В.В.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 12, «Проти» – 6, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4

Рішення не прийнято.

СЛУХАЛИ: 2.6 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

З даного питання виступив депутат Левківський П.І.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 5, «Проти» – 8, «Утримались» – 9, «Не голосував» – 0

Рішення не прийнято.

СЛУХАЛИ: 2.7 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.8 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення»  (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.9 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення»  (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.10  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.11 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 0, «Проти» – 0, «Утримались» – 22, «Не голосував» – 0

Рішення не прийнято.

СЛУХАЛИ: 2.11-а Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 0

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.12 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 0, «Проти» – 0, «Утримались» – 22, «Не голосував» – 0 

Рішення не прийнято.

СЛУХАЛИ: 2.12-а Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.13 Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.14 Про затвердження технічних  документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічних  документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.15 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.16 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 1, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.17 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 3, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.18 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 1, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.19 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 1, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.20 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 1, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.21 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.22 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.23 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.24 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.25 Про затвердження проекту землеустрою для будівництва індивідуальних гаражів.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою для будівництва індивідуальних гаражів» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.26 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.27 Про затвердження проекту із землеустрою на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, оформлення у комунальну власність та об’єднання суміжних земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту із землеустрою на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, оформлення у комунальну власність та об’єднання суміжних земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.28 Про припинення договорів оренди земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення договорів оренди земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.29 Про припинення договорів оренди земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення договорів оренди земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.30 Про припинення оренди ФГ «АГРОДАР-ПОЛІССЯ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (нерозподілених та невитребуваних земельних часток (паїв)), які розташовані на території Норинського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення оренди ФГ «АГРОДАР-ПОЛІССЯ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (нерозподілених та невитребуваних земельних часток (паїв)), які розташовані на території Норинського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.31 Про припинення оренди ФГ «АГРОДАР-ПОЛІССЯ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Норинського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення оренди ФГ «АГРОДАР-ПОЛІССЯ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Норинського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.32 Про передачу в оренду ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (невитребуваних земельних часток (паїв)), які розташовані на території Норинського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу в оренду ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (невитребуваних земельних часток (паїв)), які розташовані на території Норинського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.33 Про передачу в оренду ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Норинського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу в оренду ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Норинського старостинського округу»  (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.34 Про передачу в оренду ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Гошівського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 1, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу в оренду ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Гошівського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.35 Про припинення договору оренди земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення договору оренди земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.36 Про передачу АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» земельної ділянки на умовах оренди в межах населеного пункту с. Бондарі.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» земельної ділянки на умовах оренди в межах населеного пункту с. Бондарі»  (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.37 Про передачу у постійне користування земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу у постійне користування земельних ділянок»  (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.38 Про надання в оренду земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання в оренду земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.39 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.40 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.41 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 4, «Проти» – 1, «Утримались» – 6, «Не голосував» – 11

Рішення не прийнято.

СЛУХАЛИ: 2.41-а Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 1, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.42 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.43 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 4, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 2.44 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.45 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.45-а Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 3, «Проти» – 5, «Утримались» – 6, «Не голосував» – 8 

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: 2.46 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 9, «Проти» – 2, «Утримались» – 7, «Не голосував» – 4

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: 2.47 Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.48 Про надання дозволу ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на   умовах   оренди.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 1, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на   умовах   оренди» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.49 Про надання дозволу ТОВ «БАЛЬЗАК» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на   умовах   оренди.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу ТОВ «БАЛЬЗАК» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на   умовах   оренди» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.50 Про надання дозволу ТОВ «БАЛЬЗАК» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на   умовах   оренди.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу ТОВ «БАЛЬЗАК» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва   на   умовах   оренди» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.51 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.52 Про надання в оренду земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання в оренду земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.53 Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.54 Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.55 Про надання дозволу на розроблення детального плану території та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення детального плану території та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.56 Про надання дозволу гр. Герасимчуку І.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки на умовах оренди.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу гр. Герасимчуку І.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки на умовах оренди» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.57 Про надання дозволу на розробку детального плану території.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 14, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розробку детального плану території» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.58 Про надання дозволу гр. Кононович В.П. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки на умовах оренди.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу гр. Кононович В.П. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки на умовах оренди» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.59 Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.60 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.61 Про затвердження детального плану території.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження детального плану території» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.62 Про погодження ДП «Овруцьке лісове господарство» місця розташування пожежної станції у с. Думинське Руднянського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про погодження ДП «Овруцьке лісове господарство» місця розташування пожежної станції у с. Думинське Руднянського старостинського округу»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.63 Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.64 Про передачу ФГ «ГЛОБАЛ ВЬЮ» земельної ділянки на умовах оренди.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 0, «Проти» – 3, «Утримались» – 9, «Не голосував» – 10

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: 2.64-а Про відмову у передачі ФГ «ГЛОБАЛ ВЬЮ» земельної ділянки на умовах оренди.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 14, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 6 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про відмову у передачі ФГ «ГЛОБАЛ ВЬЮ» земельної ділянки на умовах оренди»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.65 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 12, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 9 (результат поіменного голосування додається)

Депутат Редчиць О.П. заявив про технічну несправність у системі для голосування і попросив поставити на повторне голосування.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.66 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.67 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.68 Про припинення договорів оренди земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення договорів оренди земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.69 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.70 Про надання дозволу на розроблення детального плану території та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 1, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення детального плану території та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.71 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.72 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.73 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.74 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 5  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.75 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.76 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.77 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.78 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.79 Про передачу в оренду ТОВ «БАЛЬЗАК» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Кирданівського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу в оренду ТОВ «БАЛЬЗАК» земельних ділянок сільськогосподарського призначення (неуспадкованих паїв), які розташовані на території Кирданівського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.80 Про  відмову у передачі земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про  відмову у передачі земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.81 Про відмову у встановлені пільг та звільнення від сплати  земельного податку.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про відмову у встановлені пільг та звільнення від сплати  земельного податку» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 2.82. Розгляд заяви гр. Левківського П.М.

Доповідач звернув увагу присутніх депутатів на те, що заявником неодноразово було здійснено звернення з одного й того ж самого питання до міської ради, хоча рішення з приводу цього звернення міською радою було вже прийнято, і неодноразово, тому гр. Левківському П.М. треба їх виконувати, а не вимагати прийняття нових рішень. В свою чергу заявник висловив своє незадоволення даною позицією доповідача. З даного приводу виступив також міський голова Коруд І.Я.

 

СЛУХАЛИ: 2.83. Розгляд заяв громадян Левківських щодо виділення земельних ділянок.

Доповідач повідомив депутатів про те, що по даним заявам рішення міської ради було вже прийнято, і тому розглядати їх повторно недоцільно, що й передбачено чинним законодавством.

Розгляд земельних питань завершено.

Депутат Гулько С.Д. залишив залу засідань.

СЛУХАЛИ: 3. Про внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2021 рік.

ДОПОВІДАЄ: Шурло Т.М.- начальник відділу фінансів

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2021 рік» (Рішення додається, стор.____)

СЛУХАЛИ: 4. Про внесення змін до Переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2021 році.

ДОПОВІДАЄ: Шурло Т.М.- начальник відділу фінансів

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до Переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2021 році» (Рішення додається, стор.____)

У роботі сесії була оголошена перерва.

Після перерви в залі зареєстровано 16 депутатів.

СЛУХАЛИ: 5. Про затвердження розпоряджень міського голови.

ДОПОВІДАЄ: Дєдух І.М.- заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження розпоряджень міського голови» (Рішення додається, стор.____)

Депутат Піскунова Г.В. долучилася до участі у роботі сесії.

СЛУХАЛИ: 6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради  за 2020 рік

ДОПОВІДАЄ: Хомич О.В. – заступник головного лікаря КНП «Овруцький ЦПМСД»

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 11, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 6  (результат поіменного голосування додається)

Депутат Дєдух І.М. заявила про технічну несправність у системі для голосування. Голосували повторно:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 14, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.____)

СЛУХАЛИ: 7. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.04.2021 р. № 336 «Про затвердження Переліку та вартості платних послуг, що надаються в КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Омельчик Л.І. – заступник головного бухгалтера КНП «Овруцька міська лікарня»

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 12, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

Депутати запропонували поставити даний проект рішення на повторне голосування із внесенням змін: вилучити п.3:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення (зі змінами) «Про внесення змін до рішення міської ради від 20.04.2021 р. № 336 «Про затвердження Переліку та вартості платних послуг, що надаються в КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.____)

Депутат Кобилинський М.А. долучився до участі в роботі сесії.

СЛУХАЛИ: 8. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

ДОПОВІДАЄ: Давидюк К.М.- директор ЦНСП

Доповідач повідомила депутатів, що після засідання постійної депутатської комісії, на якій розглядався даний проект рішення, надійшла ще одна заява на матеріальну допомогу. Даний проект рішення пропонується на голосування з доповненням, врахувавши і цю заяву.   

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 9. Про звіт начальника відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Левківська О.П. – начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

Участь в обговоренні даного питання взяли депутати Мошківська Л.П., Соботюк Л.І. Зокрема, були обговорені питання по сортуванню сміття та його переробка і утилізація.  

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про звіт начальника відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.____).

 

СЛУХАЛИ: 10. Про внесення змін і доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Овруцької міської ОТГ на 2021 рік, затвердженої рішенням Овруцької міської ради від 22 грудня 2020 р. № 2748.

ДОПОВІДАЄ:  Левківська О.П. – начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій 

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з поправками «Про внесення змін і доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Овруцької міської ОТГ на 2021 рік, затвердженої рішенням Овруцької міської ради від 22 грудня 2020 р. № 2748» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 11.  Про звернення депутатів Овруцької міської ради до голови Житомирської обласної державної адміністрації, голови Житомирської обласної ради, начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, генерального директора Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства „Житомироблагроліс” Житомирської обласної ради.

ДОПОВІДАЄ: Левківська О.П. – начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

З даного питання виступив також міський голова Коруд І.Я.     

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про звернення депутатів Овруцької міської ради до голови Житомирської обласної державної адміністрації, голови Житомирської обласної ради, начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, генерального директора Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства „Житомироблагроліс” Житомирської обласної ради» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 12. Про затвердження Порядку використання коштів на умовах співфінансування за рахунок коштів суб’єктів господарювання, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів.

ДОПОВІДАЄ: Левківська О.П. – начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

Депутат Мошківська Л.П. задала доповідачу запитання з даного приводу, на які отримала відповіді.    

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження Порядку використання коштів на умовах співфінансування за рахунок коштів суб’єктів господарювання, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 13. Про звіт начальника відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань

Депутат Левківський П.І. в ході обговорення даного питання звернувся до міського голови з приводу надання інформації щодо службової перевірки по відношенню до Ткачука В.Г., який неналежним чином, на думку Левківського П.І., відреагував на його депутатське звернення. Міський голова надав відповідь з даного питання. Також міський голова Коруд І.Я. наголосив на необхідності Ткачуку В.Г. внести пропозиції по структурі і штатному розпису відділу з гуманітарних питань на чергову сесію міської ради.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 1, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1

(результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про звіт начальника відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 14. Про внесення змін та затвердження Статуту Овруцької дитячої музичної школи Овруцької міської ради Житомирської області в новій редакції.

ДОПОВІДАЄ:   Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін та затвердження Статуту Овруцької дитячої музичної школи Овруцької міської ради Житомирської області в новій редакції» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 15. Про списання основних засобів Великофоснянського ЗЗСО I-III ступенів.

ДОПОВІДАЄ: Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань 

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про списання основних засобів Великофоснянського ЗЗСО I-III ступенів» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 16. Про закриття (ліквідацію) Черепинського закладу дошкільної освіти.

ДОПОВІДАЄ:  Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосували» – 1

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про закриття (ліквідацію) Черепинського закладу дошкільної освіти» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 17. Про затвердження акта приймання-передачі котла Норинського ЗЗСО I-III ступенів на баланс Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження акта приймання-передачі котла Норинського ЗЗСО I-III ступенів на баланс Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.____)

 

СЛУХАЛИ: 18. Про списання частини приміщення Овруцького ЗЗСО I-III ступенів  № 3.

ДОПОВІДАЄ: Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про списання частини приміщення Овруцького ЗЗСО I-III ступенів  № 3» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 19. Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту Великофоснянського закладу дошкільної освіти.

ДОПОВІДАЄ: Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту Великофоснянського закладу дошкільної освіти» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 20. Про внесення змін до Статуту Опорного закладу освіти «Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1» Овруцької міської ради Житомирської області та затвердження його в новій редакції.

ДОПОВІДАЄ: Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань

Доповідач повідомив депутатів про те, що до даного проекту рішення необхідно включити пункт, яким керівнику закладу буде надано право на укладання трудових договорів з метою утримання приміщення в належному стані. Проект рішення поставлено на голосування з цією поправкою:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 3

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до Статуту Опорного закладу освіти «Овруцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1» Овруцької міської ради Житомирської області та затвердження його в новій редакції» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 21. Про передачу приміщення інтернату з балансу ОЗО «Покалівський ЗЗСО I-III ступенів» на баланс Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу приміщення інтернату з балансу ОЗО «Покалівський ЗЗСО I-III ступенів» на баланс Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

Депутат Кашуба Т.А. залишила залу засідань.

 

СЛУХАЛИ: 22. Про передачу майна з балансу ОЗО «Овруцький ЗЗСО I-III ступенів  № 4» на баланс КП «Водоканал».

ДОПОВІДАЄ: Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу майна з балансу ОЗО «Овруцький ЗЗСО I-III ступенів  № 4» на баланс КП «Водоканал» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 23. Про дозвіл на списання основних засобів Норинського ЗЗСО  I-III ступенів.

ДОПОВІДАЄ: Ткачук В.Г. – начальник відділу з гуманітарних питань

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про дозвіл на списання основних засобів Норинського ЗЗСО  I-III ступенів» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 24. Про план роботи Овруцької міської ради на ІІ півріччя 2021 року.

ДОПОВІДАЄ: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про план роботи Овруцької міської ради на ІІ півріччя 2021 року» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 25. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 р. № 6 «Про утворення постійних комісій Овруцької міської ради VIII скликання, затвердження їх складу та обрання голів постійних комісій».

ДОПОВІДАЄ:  Кисіль В.Л. – секретар міської ради

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 р. № 6 «Про утворення постійних комісій Овруцької міської ради VIII скликання, затвердження їх складу та обрання голів постійних комісій» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 26. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 року №8 «Про затвердження структури і штатної чисельності виконавчого комітету та структурних підрозділів Овруцької міської ради».

ДОПОВІДАЄ: Савченко М.І. – начальник відділу кадрової роботи

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 року №8 «Про затвердження структури і штатної чисельності виконавчого комітету та структурних підрозділів Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 27. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

ДОПОВІДАЄ: Шевцова О.І. – начальник відділу Центр надання адміністративних послуг

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 28. Про затвердження акту інвентаризації та проміжного балансу Ігнатпільської сільської ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження акту інвентаризації та проміжного балансу Ігнатпільської сільської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 29. Про внесення клопотання про передачу майна із державної власності до комунальної власності Овруцької міської територіальної громади.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення клопотання про передачу майна із державної власності до комунальної власності Овруцької міської територіальної громади» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 30. Про відчудження об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі гаражу по вул. Садова, 1 у с. Невгоди Овруцького району.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 14, «Проти» – 1, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про відчудження об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі гаражу по вул. Садова, 1 у с. Невгоди Овруцького району» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 31. Про внесення змін до рішення від 28.01.2021 р. № 83 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду».

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до рішення від 28.01.2021 р. № 83 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 32. Про надання дозволу на відчуження об’єкта комунальної власності  – нежитлової будівлі у с. Норинськ по вул. Центральна, 2-г.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на відчуження об’єкта комунальної власності  – нежитлової будівлі у с. Норинськ по вул. Центральна, 2-г» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 33. Про надання дозволу на відчуження об’єкта комунальної власності  – нежитлового приміщення у с. Левковичі по вул. Центральна, 5.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на відчуження об’єкта комунальної власності  – нежитлового приміщення у с. Левковичі по вул. Центральна, 5» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 34. Про надання дозволу на списання житлового будинку комунальної власності  у с. Гуничі по вул. Лесі Українки, 20.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на списання житлового будинку комунальної власності  у с. Гуничі по вул. Лесі Українки, 20» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 35. Про надання дозволу на списання нежитлової будівлі котельні у  м. Овруч по вул. Богдана Хмельницького, 38-а.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 12, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

Депутат Нікончук Н.М. заявила про несправність у системі для голосування. Голосували повторно:

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на списання нежитлової будівлі котельні у м. Овруч по вул. Богдана Хмельницького, 38-а» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 36. Про передачу об’єктів історико-культурної спадщини з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу об’єктів історико-культурної спадщини з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 37. Про прийняття рухомого майна з комунальної власності Гладковицької територіальної громади у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М. – начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про прийняття рухомого майна з комунальної власності Гладковицької територіальної громади у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 38. Про звернення депутатів Овруцької міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України.

ДОПОВІДАЄ: Крамчанин О.Г. – депутат міської ради

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 13, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: 39. «Про скасування рішення виконавчого комітету Овруцької міської територіальної громади від 27.05.2021 р. №159».

ДОПОВІДАЄ: Левківський П.І. – депутат міської ради

Участь в обговоренні взяли депутати Мошківська Л.П., Давидюк Ю.В., Климович М.І., Дєдух І.М., Кисіль В.Л., міський голова Коруд І.Я.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 5, «Проти» – 3, «Утримались» – 6, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: 40. «Про внесення змін до Статуту Опорного закладу освіти «Покалівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів» Овруцької міської ради Житомирської області та затвердження його в новій редакції».

ДОПОВІДАЄ:  Дєдух І.М. – заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до Статуту Опорного закладу освіти «Покалівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів» Овруцької міської ради Житомирської області та затвердження його в новій редакції» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 41. Різне.

Після завершення розгляду питань порядку денного начальник відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності Стельникович Т.Г. та начальник юридичного відділу Першко О.М. надали інформацію депутатам про хід інвентаризації майна Ігнатпільської сільської ради.

Міський голова Коруд І.Я. повідомив депутатам, що на другому пленарному засіданні планується розглянути важливі питання по соціальному захисту населення.

Депутат Левківський П.І. звернувся до міського голови та депутатів міської ради з приводу подальшої роботи дитячої бібліотеки в м. Овруч.

Депутат Мошківська Л.П. задала запитання міському голові щодо подальшої роботи дитячого відділення КНП «Овруцька міська лікарня». Їй була надана відповідь з даного питання.

Депутат Соботюк Л.І. озвучила своє депутатське звернення щодо незаконного вилову риби на водосховищі в с. Шоломки.

 

Овруцький міський голова                                                     Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=