Привітання з Днем Конституції України та Днем молоді!

Дорогі жителі Овруцької громади! Сердечно вітаю вас із Днем Конституції України, а нашу молодь – із власним святом!

Прийняття Конституції – це не лише закріплення правових основ незалежної країни, її суверенітету, територіальної цілісності, а й визначення відповідальності кожного з нас за долю власної держави, своєї громади, міста чи села. Саме тут визначені основні пріорітети та найвищі цінності людини. Передовсім – це право на життя, честь, свободу, безпеку та гідність.

Однак важливо, щоб положення, зафіксовані на сторінках Основного Закону, були не лише правовою декларацією з найвищою юридичною силою, але й нормою повсякденного життя кожного українця – від високопосадовця до рядового трудівника.

Тож щиро зичу вам відчувати себе захищеними і вільними. І нехай принцип верховенства права й надалі буде одним із головних суспільних ідеалів. Здоров’я, щасливого життя і миру вам на рідній землі!

Цьогоріч напередодні важливої державної дати відзначаємо ще й День молоді – свято покоління завзятих і дружних, працьовитих і перспективних, тих, хто завжди є і буде рушієм змін у суспільстві.

Тому зичу молодим людям та усім, хто і роками, і душею відносить себе до цієї кагорти, почуватися потрібними рідній землі, її народу, щоб сповна реалізувати свій потенціал, задуми та здійснити найзаповітніші мрії! Любіть життя і довго залишайтеся молодими.

Овруцький міський голова                                  Іван КОРУД