Розпочалися випускні вечори в закладах середньої освіти Овруцької громади

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться  найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

24 червня 2021 року 46 випускників ОЗО “Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1” попрощалися з навчальним закладом та вступили в доросле життя. Приємно, що серед випускників є 7 медалістів, які закінчили школу із золотою медаллю. З цієї нагоди міський голова Іван Коруд привітав випускників із закінченням навчального закладу та відзначив медалістів подяками та грошовою винагородою у розмірі 1000 грн., відповідно до Програми «Обдарована молодь» Овруцької міської ради.

Також 25 червня 2021 року для 19 випускників Овруцького ЗЗСО I-III ступенів №3 прозвучали мелодії шкільного балу. З медаллю заклад закінчили 4  випускниці. Заступник міського голови Ірина Дєдух привітала медалістів подяками міської ради та сертифікатами на грошову винагороду в розмірі 1000 грн.

Шановні випускники удачі вам, нових досягнень, щастя та успіхів у подальшому житті! Завжди з теплотою згадуйте шкільні роки, шкільних друзів і, звичайно ж, вчителів, які дали вам такий важливий поштовх у життя, вклавши саме цінне і потрібне. Вітаємо випускників, батьків та педагогів з чудовим святом! Бажаємо випускникам стати хорошими, чесними людьми, завжди досягати поставленої мети,  зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе освоїти улюблену і потрібну професію.

Довідково: Цьогоріч 196 випускників закінчили заклади загальної середньої освіти, з них 26 – отримали золоту  та 6 –  срібну медалі. Кожен випускник-медаліст за Програмою «Обдарована молодь» Овруцької міської ради отримає винагороду у розмірі 1000 гривень.

Випускний вечір в ОЗО “Овруцька гімназія ім. А. Малишка” відбудеться  27 червня об 15.00, ОЗО “Овруцький ЗЗСО I-III ст. №4” 30 червня об 17.00

Розмір тексту-+=