Привітання міського голови випускникам Овруцької громади!

Шановні випускники!

Випускний вечір – це зворушливе свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Шкільні роки наповнені цікавими подіями, учнівськими турботами, новими відкриттями, іноді розчаруваннями, але великими сподіваннями. Для кожного з вас школа – це вірні друзі, перші вчителі, найяскравіші враження і незабутні спогади. Тепер попереду – доросле життя, нові можливості й перспективи.

Закінчення школи та атестат про загальну середню освіту для вас, випускників, – це своєрідна перепустка у країну Дорослих, де потрібно складати екзамени новому Учителю, ім’я якого – ЖИТТЯ.  Зараз дуже важливо зробити правильний вибір і обрати професію, якій присвятите все своє життя, головне лише прислухатися до свого серця і поклику душі. У стінах шкіл ви отримали безцінний багаж знань і досвід, який обов’язково допоможе вибрати правильну дорогу в житті. Я вірю, що вам не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо будете йти до обраної мети та реалізуєте свої здібності і таланти.

Висловлюю щиру подяку всім педагогам за щоденну віддану працю, за терпіння і віру у здібності й таланти кожного учня, за знання і досвід, за те, що для своїх вихованців ви стали щирими друзями, мудрими наставниками і порадниками.

Також вітаю і батьків сьогоднішніх випускників. Разом зі своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях, раділи першим здобуткам та підтримували у хвилини невдач, своєю безмежною та відкритою любов’ю надавали сил і натхнення на нові звершення.

Шановні випускники, прийміть найщиріші вітання з нагоди свята. З вірою у завтрашній день, впевненістю у власні сили, крокуйте в щасливе мирне майбутнє. Нехай з вами завжди будуть поруч вірні друзі та мудрі наставники! Переконаний, що ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до рідної домівки, а набуті знання й уміння ви вміло спрямуєте на благо рідної землі та нашої держави.

Зі святом вас, дорогі випускники!

Овруцький міський голова                                          Іван КОРУД