На шляху до білосніжної посмішки

Усі ми знаємо, що сміх продовжує життя. Однак, часто соромимося щиро посміхатися і потай мріємо мати таку ж чарівну, білосніжну посмішку, як у героїв наших улюблених фільмів. А чи замислювалися ви коли-небудь над тим, що її запорукою є не лише профілактика, а й вчасне лікування хворих зубів. А от результат лікування багато в чому залежить від якісної діагностики проблем ротової порожнини.

У сучасній рентгенології найшвидшим і найпростішим методом діагностики є використання дентального візіографа.

Радіовізіографія – це продовження сучасної рентгенографії, в більш безпечному її прояві. Вона допомагає скорегувати роботу стоматолога і запобігти ускладненням під час лікування. Вагомою перевагою візіографії є зменшення в 10-15 разів рентген опромінення, в порівнянні зі звичайним рентген-обстеженням. А цифрова обробка дозволяє отримувати високоякісне зображення на екрані монітора за лічені секунди. Це дає змогу бачити будь-які зміни в структурі зуба і точно встановити діагноз.

Саме такий сучасний дентальний візіограф “PLANMECA” вже закуплено за кошти Овруцької міської ради і встановлено в рентген кабінеті поліклінічно- діагностичного відділення КНП “Овруцька міська лікарня “. Наразі триває введення його в експлуатацію. Найближчим часом жителі Овруччини зможуть отримувати якісне і безпечне обстеження зубів недалеко від дому.

Розмір тексту-+=