Привітання з Днем медичного працівника!

Шановні медичні працівники! Професія, яку ви обрали, це не робота, це – покликання. Поклик душі і серця – служити людям, щосекунди власного життя, вдень і вночі, нести варту зі збереження життя та здоров’я громадян нашої країни.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника! Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя!  У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі ви поруч, аби встигнути допомогти хворому ! У надважкий час ви на цілодобовій сторожі людського життя. 

В умовах пандемії COVID-19, наражаючись на професійні небезпеки та навіть ризикуючи власним життям, ви продовжили працювати та надавати допомогу людям, хворим на COVID-19. Завдяки вашій злагодженій роботі, уважності та професійності, вдалося уникнути ускладнення епідеміологічної ситуації в Овруцькій громаді та тримати можливе розповсюдження коронавірусної інфекції під контролем. Дякую вам за самовіддану працю і відданість своїй справі.

Вітаю вас зі святом і бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, добробуту, нових професійних здобутків, терпіння у вашій справі, щасливих днів і вдячних пацієнтів. Нехай над головою буде мирне небо, а на душі – спокій.

Овруцький міський голова                                                                Іван КОРУД