Проект рішення виконкому міської ради ” Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Овруцької міської територіальної громади”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від 25.06.2021 року      №

Про надання дозволу на видалення
зелених насаджень на території

Овруцької міської територіальної громади

Відповідно до статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Порядком видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045, враховуючи акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 23.06.2021 року № 4, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Овруцької міської об’єднаної територіальної громади № 4 від 23.06.2021 року (додається).
  2. Надати дозвіл КП «Овруч» Овруцької міської ради Житомирської області на зрізання дерев на території Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які зазначені в актах.
  3. Овруцькій міській раді видати ордера на видалення зелених насаджень.
  4. Контроль за виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови В.М. Гришковця.

Міський голова                                                                                Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=