Проект рішення виконкому міської ради ” Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Овруцької міської територіальної громади”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від 25.06.2021 року      №

Про надання дозволу на видалення
зелених насаджень на території

Овруцької міської територіальної громади

Відповідно до статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Порядком видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006 року № 1045, враховуючи акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 23.06.2021 року № 4, керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Овруцької міської об’єднаної територіальної громади № 4 від 23.06.2021 року (додається).
  2. Надати дозвіл КП «Овруч» Овруцької міської ради Житомирської області на зрізання дерев на території Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, які зазначені в актах.
  3. Овруцькій міській раді видати ордера на видалення зелених насаджень.
  4. Контроль за виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови В.М. Гришковця.

Міський голова                                                                                Іван КОРУД  Завантажити документ