Проект рішення виконкому міської ради “Про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  24.06.2021 року                 № ____

Про хід підготовки підприємств житлово-комунального
господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи

в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради Редчиця О.П. про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років згідно Плану заходів затвердженого рішенням виконавчого комітету від 27.05.2021 року № 153, виконком міської ради відмічає, що з даного питання проводиться певна робота.

З метою забезпечення стабільної роботи підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр., керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради Редчиця О.П. про підготовку підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років взяти до відома.
  2. Директорам комунальних підприємств міської ради «Гарне місто», «Водоканал», «Овруч», «Відродження», керівникам КНП «Овруцька міська лікарня» та «Овруцький ЦПМСД», відділу з гуманітарних питань, відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, старост старостинських округів, керівникам закладів освіти Овруцької ОТГ забезпечити подальше виконання заходів, передбачених рішенням виконкому міської ради від 27.05.2021 року №153 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років».
  3. В порядку контролю питання підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років розглянути на засіданні виконкому міської ради у вересні місяці поточного року.
  4. Відділу з гуманітарних питань (Ткачуку В.Г.) доопрацювати готовність закладів освіти до опалювального сезону до 01.09.2021 року.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гришковця В.М. та начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради Редчиця О.П.

Міський голова                                                                                Іван КОРУД


Звіт по виконанню заходів, затверджених рішенням виконкому міської ради від 27.05.2021 р. №153  Завантажити документ