Відділ прикордонної служби “Овруч” інформує щодо правил перебування в прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі

У зв’язку з початком сезону збору диких ягід і грибів, керівництво відділу прикордонної служби “Овруч” інформує щодо правил перебування в прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі.
Протягом 2020 року неодноразово виявлялися факти порушення прикордонного законодавства на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Овруч», які пов’язані із порушенням прикордонного режиму (35 випадків) та незаконним перетином державного кордону (10 випадків) жителями Овруцької громади.
Постановою ПКМУ від 27 липня 1998 року № 1147 «Про прикордонний режим» визначено, що перебуваючи в прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі без документів що посвідчують особу, тягне за собою накладення штрафу від 117 до 340 грн (ст. 202 КУпАП) та незаконний перетин державного кордону України, заходження за лінію інженерних загороджень, інформаційно-попереджувальні таблички «Увага! Державний кордон України. Прохід заборонено», контрольно-слідову смугу, прикордонні знаки тягне за собою накладення штрафу від 3 400 до 13 600 грн (ст. 204-1 КУпАП).