14 червня – Всесвітній День донора крові

Сьогодні, 14 червня, відзначається Всесвітній день донора крові. Це свято тих, хто дарує надію на життя, краще майбутнє та віру в добро.

Шановні донори, вітаємо всіх вас зі святом! Велика вдячність вам за те, що ви даруєте людям надію на порятунок. Бажаємо вам добра, благополуччя і миру, будьте завжди здорові та горді за те, що подарували життя іншій людині.

Також із нагоди свята сьогодні проходитиме конференція, присвячена  обговоренню стану донорства крові та її компонентів в Житомирській області в період річної пандемії COVID-19 та популяризації корпоративного донорства крові.

Коли? Початок о 15.00.

Де? Конференц-зал Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА.

Захід проходитиме в онлайн і офлайн форматах. Долучайтеся до перегляду на сторінці ОДА у Фейсбук.

Довідково. Всесвітній День донора крові – досить нове свято, яке відзначає багато країн. Воно було засновано під егідою ООН в травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я в Женеві.

Донором може бути кожна здорова людина у віці від 18 до 60 років (вагою від 50 кг). Не допускаються до здавання крові особи, які страждають гострими і хронічними захворюваннями. Крім медичних показань до донорства не допускаються особи, які перебувають на обліку в наркологічному, шкірно-венерологічному і туберкульозному диспансерах.

Розмір тексту-+=