Вдихнути на повні груди – придбано новий апарат Штучної Вентиляції Легень Mindray SV 600

Без кисню було б неможливим життя на Землі. Його використовують майже усі живі створіння. Навіть вогню потрібен кисень, щоб горіти.

Цінувати його, людство навчила пандемія Covid-19. Адже, кисень і надалі залишається мало не єдиним дієвим інструментом, який здатен повертати людей, інфікованих коронавірусом, до життя.

Наша лікарня теж знає про це не з чуток. Оскільки, з самого початку пандемії, взяла на себе основний удар і стала опорним закладом для COVID-інфікованих пацієнтів.

За цей, важкий для усіх рік, ми намагалися зробити усе можливе, щоб оновити матеріально-технічну базу установи та підвищити рівень надання медичних послуг.

Так, нещодавно було придбано новий апарат Штучної Вентиляції Легень Mindray SV 600, вартістю 1 343, 2 тис.грн.

Апарат призначений для вентиляції легень та підтримки дихальної діяльності пацієнтів. Він може використовуватися в палатах інтенсивної терапії або під час транспортування хворого в межах медичного закладу. Головною його перевагою є можливість використання як для дорослих, так і для дітей, у т.ч. новонароджених. А це, в свою чергу, в рази підвищить шанси на порятунок важкохворих пацієнтів лікарні.

Медичний колектив закладу бажає усім здоров’я та закликає громадян цінувати своє життя та дотримуватися карантинних вимог.

Подолаємо епідемію разом, щоб мати змогу дихати на повні груди!

Медичний директор  Таїсія Левківська

Розмір тексту-+=