47 дітей Овруцької громади вирушили на оздоровлення до Пущі-Водиці

08 червня 2021 року перша зміна – 47 дітей Овруцької громади вирушили на оздоровлення до Пущі-Водиці. Протягом відпочинку, який триватиме 14 днів, разом із дітьми перебуває педагог міської школи.
За сприяння громадської організації “Союз ветеранів ліквідації Чорнобильської катастрофи в Овруцькому районі”, Овруцькою міською радою укладено договір про співпрацю з Державним закладом “Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров’я України” щодо оздоровлення дітей Овруцької громади у літній період.
Керівництво закладу зазначає, що отримати безкоштовне оздоровлення та лікування можуть особи, постраждалі, внаслідок Чорнобильської катастрофи та діти, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні проведення АТО/ООС, або діти, які втратили батьків у зоні АТО під час бойових дій.
Якщо Ви бажаєте оздоровити дитину у Державному закладі “Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров’я України”, будь ласка, для запису звертайтеся до відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради за телефоном (04148) 4-27-72 або до приймальні Овруцького міського голови 098 038 78 11.
Розмір тексту-+=