Секретар Овруцької міської ради Віктор Кисіль долучився до першого засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад

Секретар Овруцької міської ради Віктор Кисіль взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад, створеному за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Було розглянуто ряд важливих питань, від яких залежить розвиток багатьох напрямів у житті кожної окремої громади та України в цілому.
03 червня 2021 року відбулося перше засідання Палати місцевих влад Конгресу. Вже за підсумками першого засідання можна зробити висновок, що Конгрес стане об’єднуючим майданчиком для обговорення ініціатив законодавчої та виконавчої влади та розвитку місцевого самоврядування.
Зокрема, представники громад разом з Президентом, представниками Кабінет Міністрів України та Офісу Голови держави обговорили та надали свої пропозиції стосовно:
  • забезпечення взаємодії між державою та місцевою владою для ефективної підготовки до наступного опалювального сезону;
  • реформування системи архітектурно-будівельного контролю з максимальною цифровізацією та прозорістю усіх процесів;
  • забезпечення незалежного фінансування районних рад;
  • передачі професійно-технічних училищ на баланс місцевих громад.
Володимир Зеленський підкреслив, що на місцеве самоврядування ще чекають подальші реформи, адже завершено лише перший етап реформи децентралізації. Проте вже зараз зміни, що відбулися у місцевому самоврядуванні України визнаються на міжнародному рівні як однією із найуспішніших реформ.
Приємно, що за результатами голосування головою Палати місцевих влад обрано Андрій Садовий, а його заступником став міський голова Житомира Сергій Сухомлин.
Своєю чергою керівник Офісу глави держави Андрій Єрмак підкреслив, що Конгрес стане потужним інструментом розв’язання ключових проблем в діяльності місцевого самоврядування. Вже на наступному тижні відбудеться засідання Палати регіонів Конгресу.
Тож діалог задля спільного розвитку триває!