Протокол №12-21 засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ТГ

УКРАЇНА

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ  №12-21

засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації

надзвичайних ситуацій техногенної природного характеру

та їх наслідків у Овруцькій ТГ

м. Овруч                               02 червня  2021 року

Присутні:

Коруд І.Я.- міський голова, голова комісії.

Гришковець В.М. –заступник голови комісії, перший заступник міського голови;

Дєдух І.М. – секретар комісії, заступник міського голови.

Члени комісії:  

Рибинська Н.М. – заступник міського голови;

Огородов Д.В. – спеціаліст відділу ЖКГБ Овруцької міської ради;

Редчиць О.П. – начальник відділу ЖКГБ Овруцької міської ради;

Кисіль В.Л.– секретар ради;

Колбовська Т.В.-  заступник директора КНП ЦПМСД;

Кушнерчук Ю.М. – начальник Овруцького районного відділу  управління ДСНС України в Житомирській області;

Шубан В.Г. – директор КНП «Овруцька міська лікарня»;

Першко О.М. – начальник юридичного відділу виконавчого комітету Овруцької міської ради.

Сташкевич М.В. – завідуюча Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,

Пестич Н.М. – начальник відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Овруцького РУГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Запрошені:

Бородій В.П.- заступник начальника Овруцького ВР поліції в Житомирській області.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про організацію надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену   коронавірусом SARS-CoV-2, запровадження протиепідемічних заходів, пов’язаних із поширення гострої респіраторної інфекції.
Інформують:    Колбовська Т.В.-  – заступник головного лікаря КНП ЦПМСД

Шубан В.Г. – директор КНП «Овруцька міська лікарня»

Сташкевич М.В. – завідуюча Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський  обласний лабораторний центр МОЗ України», «Лабораторний центр»

Пестич Н.М. – начальник відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Овруцького РУГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.

 

 

2. Протоколи обласної комісії ТЕБ і НС № 11,12 та лист лікарні №2201/02-12.

3. Про списання дизельного палива 274 літрів управління ДСНС та оплата за надані послуги з харчування.

Інформує: Дєдух І.М.- секретар комісії

СЛУХАЛИ: Шубан В.Г.- директор КНП «Міська лікарня», яка проінформувала, щодо забезпеченості лікарні на 3 місяці медичними препаратами та ЗІЗ щодо протидії  з Ковід -19. Також директор проінформувала, що киснева ємність заправлена на 3 тони. (Інформація  про проведені заходи  щодо протидії КОВІД-19 в додатку   на 3 арк.)

Міський голова –Іван Коруд, проінформував, що відкриття приймального відділення відбудеться 17 червня 2021 року, а 15 червня 2021 року відбудеться ІІ пленарне засідання сесії міської ради, на яке буде винесено питання внесення змін до програми соціального захисту населення Овруцької ОТГ, також було доручено директору КНП «Міська лікарня»  та першому заступнику вивчити питання капітального ремонту щодо незадовільного технічного стану  терапевтичного та неврологічного відділень Овруцької міської лікарні.

Колбовська Т.В.- проінформувала щодо захворюваності на ковід, яка почала поступово зменшуватись та про   формування списків на вакцинацію.

Сташкевич М.В.- яка проінформувала, що захворюваність  на КОВІД-19 за травень 2021 року зменшилась на 70%,  але почались випадки зараження з всіх членів сім»ї.

Пестич Н.М.- яка проінформувала про перевірки, які проводяться спільно з нацполіцією.

ВИРІШИЛИ:

1.Директору КНП ЦПМСД Левківському С.О. надати міському голові аналітичну довідку щодо стану захворюваності на території ОТГ для інформування депутатів на черговій сесії.

2.Директору КНП «Овруцька міська лікарня» Шубан В.Г. підготувати до 17 червня 2021 року відкриття приймального відділення та вивчити питання капітального ремонту щодо незадовільного технічного стану терапевтичного та неврологічного відділень міської лікарні.

3.Рекомендувати населенню дотримуватись  протиепідемічних   заходів з метою недопущення  стрімкого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 .

4. Відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Овруцького РУГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області спільно із муніципальною інспекцією та відділенням Нацполіції (Прищепа Р.В.) контролювати дотримання карантинних вимог та проводити  спільні перевірки на предмет дотриманням карантинних вимог.

5. Директору  КНП «ЦПМСД» Левківському С.О.  сформувати списки   на вакцинацію,  проводити  роботу з керівниками підприємств  щодо організації вакцинування.

6. Відділу аналітично-інформаційної роботи міської ради висвітлити на сайті міської ради звернення міського голови щодо дотримання карантинних вимог.

7.Директорам КП «Овруч» Дубу А.І. та КП «Гарне місто» Грищенку П.А.  періодично обробляти громадські місця дезинфікуючими засобами, а саме: під’їзди багатоповерхових будинків та автобусні зупинки.

ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ СЛУХАЛИ:

Дєдух І. М., яка довела до відома членів комісії інформацію:

протоколи обласної комісії ТЕБ і НС № 11,12 та лист лікарні №2201/02-12.

про списання дизельного палива 274 літрів управління ДСНС

ВИРІШИЛИ:

  1. Інформацію, викладену в зачитаних документах, взяти до відома.
  2. Рекомендувати відділу бухгалтерського обліку списати дизельне пальне  ДСНС у Житомирській області  у кількості  274  літрів  з балансу міської ради.
  3. Овруцькій міській раді провести оплату за надані послуги з харчування  учасників заходів з попередження надзвичайних ситуацій під час  прочистки доріг від снігу, інших робіт з очистки територій   за рахунок коштів бюджету Овруцької міської територіальної громади КПКВК «8110»  в сумі 8149,00 грн.

ГОЛОСУВАЛИ: «за-13», «проти» – 0, «утримались» – 0, «не голосували» – 0.

Рішення прийняті одноголосно.

Голова комісії                                                                      Іван Коруд

Секретар комісії                                                                   Ірина Дєдух  Завантажити документ