Військово-морський ліцей ім.віце-адмірала В.Безкоровайного запрошує на навчання

Військово-морський ліцей ім. віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання учнівську молодь 8-9 класів.

Навчання у військово-морському ліцеї – це можливість здобути якісну освіту і пов’язати своє майбутнє зі службою у лавах Збройних Сил України та інших національних військових формуваннях.

Військово-морський ліцей – заклад загальної середньої освіти III ступеня Міністерства оборони України, який у 2014 році передислокувався з Бойовим прапором із міста Севастополь до міста Одеса і продовжив працювати над вихованням майбутніх захисників Вітчизни. У ліцеї виховують еліту Української держави і її Збройних Сил.

Під час навчання ліцеїсти забезпечуються безоплатним проживанням, харчуванням, підручниками та військовою формою одягу. Випускники Військово-морського ліцею вступають до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти за окремим конкурсом.

З 2017 року в ліцеї започатковано курс підготовки до тестування для визначення рівня знання англійської мови за стандартами НАТО. Військово-морський ліцей – єдиний заклад загальної середньої освіти в Україні, випускники якого за результатами тестування отримують сертифікат знання англійської мови зразка CMP-1 (STANAG 6001), що дає змогу безкоштовно навчатися у вищих військових навчальних закладах за кордоном. Після закінчення I курсу ліцеїсти проходять морську практику на кораблях Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Право для вступу до ліцею мають юнаки та дівчата – громадяни України, які у поточному році закінчили 9 класів закладу загальної середньої освіти та у рік зарахування до ліцею їм виповнюється 15-16 років, придатні за станом здоров’я навчатися у ліцеї та по його закінченню бажають продовжити навчання у навчальних закладах Збройних Сил України.

Детальну інформацію можна отримати на сайтах: http://vml.org.ua/ http://vml.mozello.com/ та сторінці у facebook Військово-морський ліцей

та за телефонами: (048) 748 10 60; 095 816 55 06; 097 916 35 59.

Адреса навчального закладу: 65021, м.Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14.