Відкриття другої групи Великофоснянського закладу дошкільної освіти в с. Невгоди в День захисту дітей

З нагоди Дня захисту дітей в с. Невгоди  відбулось урочисте відкриття 2-ї групи Великофоснянського закладу дошкільної освіти у селі Невгоди.  На свято з нагоди відкриття завітали міський голова Іван Коруд, начальник гуманітарного відділу міської ради Василь Ткачук, староста Невгодівського старостинського округу Анатолій Демидчук, директор ЖОВ МБФ “Допомога дітям Чорнобиля” Володимир Фещенко, батьківська громадськість.

Зустрічаючи гостей, малята продемонстрували чудові вокальні та ораторські здібності – співали пісні, декламували вірші, у яких дякували  за чудову можливість відвідувати гарний, затишний садочок.

У своєму виступі міський голова Іван Коруд побажав діткам гарно проводити час у садку, навчатися новому, зростати здоровими та щасливими. А дорослі зроблять усе можливе, аби вихованці почувалися затишно та комфортно у дитячому закладі.

Завідуюча другої групи Великофоснянського ЗДО  в с. Невгоди  Рибак Світлана звернулась до голови міської ради Коруда Івана зі словами вдячності за вагомий внесок та сприяння до відкриття цієї групи. Ремонтні роботи проводилися за допомогою працівників Овруцького будинку культури та закладів культури Овруцької ТГ, за що безмежна подяка до всіх, хто додав сил, терпіння, ентузіазму і винахідливості у такій потрібний справі. На ремонт з міського бюджету було спрямовано  238,1   тис. грн.

Директор ЖОВ МБФ “Допомога дітям Чорнобиля” Володимир Фещенко надав благодійну допомогу вихованцям дитячого садочка  – комплекти постільної білизни та іграшки. Ми щиро вдячні за небайдужість, щире серце та увагу до дітей Овруцької громади.

Далі відбулося урочисте перерізання стрічки . Після цього всі бажаючі  відправились на невелику екскурсію кімнатами дитячого садочка.

Відкриття групи дало змогу вперше прийти до дитячого садочка 13 малюкам, які довго чекали цієї події. Це дійство було надзвичайним та радісним і для дітей і для дорослих. Дітлахів зустрічали добрі посмішки вихователів, святково прикрашене приміщення групи.

Розмір тексту-+=