23 травня – День Героїв. Свято на честь українських вояків – борців за волю України.

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни.

День Героїв — це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.

“Ми, українці, зобов’язані скинути полуду з очей та вклонитись пам’яті істинних героїв – Захисникам Київської Русі,  Козакам, Гайдамакам, Січовим Стрільцям, Воїнам армії УНР, ОУН-УПА, Героям Небесної Сотні, Воїнам АТО/ООС та ще багатьом тих, хто віддав життя за Україну. Маємо пом’янути їх душі та взяти за взірець їхнє самовіддане служіння в ім’я Вітчизни. В нинішній політичній ситуації це свято – не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини. Цей день є символом незборимості української нації. Слава Україні! Героям Слава!, – зазначив міський голова Іван Коруд.

На знак вшанування пам’яті полеглих патріотів України міський голова Іван Коруд, заступник міського голови Ірина Дєдух, голова міської ветеранської організації Олександр Лукіша, представники силових структур та організацій, ветерани та громадськість поклали квіти до пам’ятників та меморіальних дощок у м. Овруч.

 

 

Розмір тексту-+=