Рішення №144 виконкому міської ради “Про затвердження висновку про відібрання у ************* малолітніх дітей ************* та доцільність позбавленням матері батьківських прав”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  13 травня 2021  року           №144

Про затвердження висновку про відібрання
у *************  малолітніх дітей
************* та доцільність  позбавленням

матері батьківських прав

Розглянувши клопотання, надане службою у справах дітей Овруцької міської ради щодо відібрання малолітніх дітей, *************, встановлено: мати дітей *************, злісно ухиляється від виконання батьківських обов’язків, зловживає спиртними напоями, чим створює загрозу життю та здоров’ю дітей, керуючись ст. ст. 164, 165 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» виконавчий комітет Овруцької міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити поданий службою у справах дітей Овруцької міської ради висновок щодо відібрання у *************, малолітніх дітей *************, з позбавленням матері батьківських прав (додається).
  2. Службі у справах дітей Овруцької міської ради протягом п’яти робочих днів з дня прийняття рішення забезпечити підготовку документів для звернення органу опіки та піклування до суду про позбавлення батьківських прав *************.
  3. Юридичному відділу Овруцької міської ради підготувати та подати до Овруцького районного суду Житомирської області позовну заяву про позбавлення батьківських прав.
  4. Доручити начальнику служби у справах дітей Овруцької міської ради Нестеренко Марині Миколаївні, головному спеціалісту служби у справах дітей Овруцької міської ради Соботюк Руслані Федорівні  та головному спеціалісту служби у справах дітей Овруцької міської ради Маковській Ользі Вікторівні виступати  представниками  органу опіки  та піклування  у засіданнях  суду по даній справі.
  5. Повідомити Овруцьку міжрайонну прокуратуру про прийняте рішення.

Міський голова                                                                                Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=