Інтерв’ю майстрині народної творчості, вишивальниці Ганни Гриб

Слово про Ганну Миколаївну Гриб, що має звання Майстер народної творчості з 2012 року.
«Народитися у сорочці» – значить, бути щасливим у житті. І слово «сорочка» вживається тут у своєму первісному значенні. Це не лише частина гардеробу, як вважається сьогодні. Сорочка – це певна закодована сукупність сорока божественних енергій, що творять довершену та гармонійну долю людини. Ця доленосна сорочка – безумовно, українська вишиванка, якій надавали величного змісту, вишиваючи, кодуючи сакральними узорами-письменами долю.
Сьогодні ми розкажемо про тайнопис серця Майстра народної творчості Ганни Гриб – перенесений рукою жінки із потаємних «скринь» підсвідомості в живий простір роду та родини. Символи її вишиванок – це мереживо променів невидимого світла, яке проникає та оповиває ваше тіло своїм структурованим світлом, оберігаючи від проникнення руйнівних сил.
Вишивка Ганни Миколаївни – це світ краси й фантазії, поетичного осмислення навколишньої природи, схвильована розповідь про думки й почуття людини, про сподівання і страждання. В них розкривається її душа, її споконвічне прагнення до прекрасного, її почуття гармонії кольорів. ЇЇ вишивка живе повнокровним життям, прикрашаючи інтер’єр будинку в якому проживає з родиною, надаючи йому своєрідності й неповторності.