Інформація про стан захворюваності на COVID-19 на Овруччині, 06.05.2021 року

До інфекційного відділення міської лікарні Овруча за минулу добу поступили 3 хворих на COVID-19 (1 – с.Верпа, 1 – с.Покалів, 1 – с.Гаєвичі) та 1 хворий з підозрою на COVID-19.
В інфекційному відділенні КНП “Овруцька міська лікарня” знаходиться 41 хворий, із них: 40 – хворі на COVID-19 (20 – стан середньої важкості, 19 – важкий стан, 19 – на кисні, 1 – на апараті штучної вентиляції легень) та 1 з підозрою на COVID-19 (стан середньої важкості).
На амбулаторному лікуванні, під наглядом сімейних лікарів, знаходяться 253 хворих.
За дорученням міського голови, працівниками міської ради в телефонному режимі здійснено опитування хворих на COVID-19. Запитання стосувались теми: Чи задоволені хворі на коронавірусну інфекцію якістю надання амбулаторного та стаціонарного лікування.
Загалом здійснено 159 дзвінків. Спілкування відбулося зі 143 хворими, з них лікуються вдома 83 особи (задоволені лікуванням та своїми сімейними лікарями – 83), проходять стаціонарне лікування 60 осіб (задоволені лікуванням та умовами перебування в міській лікарні  – 57, не задоволені – 3).
Виходячи із зазначеного вище, дякуємо хворим, які не відмовили в спілкуванні та бажаємо скорішого одужання, а працівникам медичної сфери велика вдячність за щоденне  піклування про хворих на COVID-19.
Бережіть себе! Не займайтеся самолікуванням. При відчутті нездужання – негайно звертайтеся по медичну допомогу. Дотримуйтеся протиепідемічних вимог – носіть маску у громадських місцях, дотримуйтеся соціальної дистанції та гігієни рук.