Звернення міського голови щодо святкування Великодня

Шановні Овручани!

Наближається величне свято Христового Воскресіння, на яке усі ми очікуємо з особливим трепетом, вірою та надією.

На жаль, цьогоріч знову святкуватимемо в умовах карантинних обмежень, які тривають уже більше року. Епідемія коронавірусу внесла серйозні корективи у наше життя та багаторічні традиції. Так, ми трохи звиклися і навчилися жити в нових умовах. Та маємо усвідомлювати, що все ж загроза не зникла. Ситуація з поширенням коронавірусної інфекції у нашій громаді, як в області та країні загалом, залишається напруженою. Овруччина до сих пір знаходиться в “червоній” карантинній зоні.  Дуже вас прошу зважити на це.

Традиційно під час святкування Великодня церкви міста відвідує дуже багато людей. Більшість з нас у Великодню ніч беруть участь у церковних службах, освячують паски .

Тож в черговий раз хочу звернутись до жителів громади та гостей нашого міста, керівників релігійних громад, священників та прихожан з проханням дотримуватися усіх протиепідемічних заходів. Проводити богослужіння на свіжому повітрі та забезпечити онлайн трансляції. Також дотримуватися дистанції і маскового режиму. Це все потрібно робити задля безпеки наших громадян і їхнього здоров’я.

Сподіваюсь на вашу свідомість, святкування Великодня та відзначення поминальних днів.

Маю надію, що спільними зусиллями ми подолаємо пандемію, щоб святкувати Великдень у здоров’ї,  радості,  спокої, разом зі своїми ближніми. І хай Великодня свічка осяє всіх нас, і з нами буде Боже благословіння.

 

       Міський голова                                                     Іван Коруд