Протокол шостої сесії Овруцької міської ради VIІI скликання від 20 квітня 2021 року

  

УКРАЇНА

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ

шостої сесії Овруцької міської ради VIІI скликання

 від  20 квітня 2021 року

Всього обрано депутатів       – 26 чол.

Присутніх на сесії                  – 23 чол. (список додається)

Засідання шостої сесії відкрив міський голова Коруд І.Я.

За пропозицією міського голови затверджується

Порядок денний сесії шостої сесії:

1.         Про визнання  повноважень депутата Овруцької міської ради 8 скликання Китиці В.В.

Інформує: Петеліна І.М. – голова Овруцької МТВК

 1. Про внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2021 рік.
 2. Про внесення змін до Переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2021 році.
 3. Про затвердження розпоряджень міського голови.
 4. Про Порядок складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств Овруцької міської  ради.
 5. Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 16.07.2020 року № 2449 «Про затвердження  Положення про добровільну пожежну охорону Овруцької міської об’єднаної територіальної громади».
 6. Про внесення змін до Програми  запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Овруцькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2020-2022 роки.
 1. Про внесення змін та затвердження в новій редакції Програми матеріально-технічного забезпечення для прикордонного підрозділу Житомирського прикордонного загону, що дислокується в межах ділянки відповідальності Овруцької міської територіальної громади на 2021 рік.
 2. Про внесення змін до Програми профілактики злочинності в місті Овручі на 2017- 2021 роки.
 3. Про затвердження Програми розвитку агропромислового комплексу Овруцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
 4. Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 19.03.2021р. № 248.
 5. Про надання права першого та другого підпису платіжних, розрахункових, фінансових, банківських та інших розпорядчих документів КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДЖЕРЕЛО» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
 6. Про надання дозволу КП «Овруч» Овруцької міської ради на придбання техніки.
 7. Про співфінансування інвестиційних програм і проектів, які пропонуються на фінансування в 2021 році.

Інформує: Рибинська Н.М.- заступник міського голови

 1. Про припинення діяльності РАКІВЩИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ шляхом ліквідації
 2. Про припинення діяльності ПОКАЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ шляхом ліквідації.
 3. Про припинення діяльності ХЛУПЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ шляхом ліквідації.

 Інформує: Першко О.М.-начальник юридичного відділу

 1. Про закріплення депутатів Овруцької міської ради за старостинськими округами та м. Овруч.

Інформує: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

 1. Про затвердження Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Овруцькій міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.
 2. Про затвердження Порядку використання коштів на умовах співфінансування за рахунок коштів суб’єктів господарювання, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів
 3. Про затвердження Програми сприяння залучення інвестицій у розвиток Овруцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Інформує: Левківська О.П. – начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

 1. Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності Овруцької міської територіальної громади на    2021-2025 роки.

Інформує: Корчемна Ю.М. – головний спеціаліст відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

 1. Про затвердження Переліку та вартості платних послуг, що надаються в КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради.

Інформує: Омельчик Л.І. – в.о. заступника головного бухгалтера КНП «Овруцька міська лікарня»

 1. Про затвердження Переліку та вартості платних послуг, які надаються Овруцькою дитячо-юнацькою спортивною школою.

Інформує: Воробей Р.В. – директор Овруцької ДЮСШ

 1. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

 Інформує: Давидюк К.М.-директор ЦНСП

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 року №8 «Про затвердження структури і штатної чисельності виконавчого комітету та структурних підрозділів Овруцької міської ради».

Інформує: Савченко М.І. – начальник відділу кадрової роботи

 1. Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду керівників закладів культури комунальної власності Овруцької міської територіальної громади.
 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 28.01.2021 р. № 70 «Про організацію харчування дітей, учнів 1-11-х класів, які навчаються в закладах загальної середньої освіти, що розташовані у зоні гарантованого добровільного відселення та не є потерпілими внаслідок Чорнобильської катастрофи».
 3. Про передачу б/в котла КС-ТГ-100 з балансу Норинського ЗЗСО I-III ступенів на баланс Овруцької міської ради.
 4. Про передачу майна з балансу відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління комунальної установи «Овруцький інклюзивно-ресурсний центр» Овруцької міської ради.
 5. Про надання дозволів закладам загальної середньої освіти на укладання договорів оренди майна.

     Інформує: Ткачук В.Г.-начальник відділу з гуманітарних питань

 1. Про створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Інформує: Дєдух І.М. – заступник міського голови

 1. Про передачу майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради.
 2. Про передачу майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Відродження» Овруцької міської ради.
 3. Про затвердження актів прийому-передачі майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс комунальних підприємств.
 4. Про передачу майна з балансу та господарського відання КП «Гарне місто» Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Водоканал» Овруцької міської ради.

Інформує: Редчиць Олександр Петрович – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою

 1. Про затвердження акта приймання-передачі майна (основних та необоротних активів), переданого з балансу Овруцької районної ради у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади, в особі Овруцької міської ради.
 2. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради.
 3. Про передачу майна з балансу та оперативного управління Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради на баланс Овруцької міської ради.
 4. Про передачу комп’ютерного обладнання з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Відродження» Овруцької міської ради.
 1. Про внесення доповнень до рішення Овруцької міської ради від 18.02.2021 року № 174 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду без проведення аукціону».
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення Овруцької міської ради від 28.01.2021 року № 83 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду».
 3. Про зняття з балансу Овруцької міської ради житлового будинку.

Інформує: Горченко В.С. – головний спеціаліст  відділу комунальної власності

 1. Земельні питання.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 3. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 4. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів.
 5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
 6. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
 7. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.
 8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.
 9. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.
 12. Про затвердження проекту землеустрою у разі зміни цільового призначення земельної ділянки.
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована на території Зарічанського старостинського округу.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована на території Покалівського старостинського округу (за межами населених пунктів).
 34. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 37. Про затвердження детального плану території.
 38. Про затвердження детального плану території.
 39. Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами».
 40. Про поновлення договору оренди землі.
 41. Про надання в оренду земельних ділянок.

42. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.

 1. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 2. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 3. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.
 4. Про припинення договору оренди землі з гр. Матюхіною К.М. та укладення договору оренди землі з гр. Батильчук О.А.
 5. Про припинення дії строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку комунальної власності.
 6. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території.
 10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
 11. Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської територіальної громади.
 12. Про передачу у постійне користування земельних ділянок.
 13. Про визнання земельних торгів такими, що не відбулися та проведення на тих же умовах, на яких було призначено, повторно земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок.
 14. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 15. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 16. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 17. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 18. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
 19. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
 20. Про надання дозволу гр. Герасимчуку І.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди.
 21. Про надання дозволу ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.
 22. Про надання дозволу ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.
 23. Про надання дозволу ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.
 24. Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 25. Про надання дозволу ТОВ «ВП «ПОЛІССЯ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.
 26. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
 1. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
 2. Про передачу ФГ «ГЛОБАЛ ВЬЮ» земельної ділянки на умовах оренди.
 3. Про відмову у наданні дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 4. Про надання дозволу Покалівському сільському споживчому товариству на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

Інформує: Жук С.П.-начальник відділу регулювання  земельних відносин

45.  Різне.

Гр. Левківський П.М. попросив включити до порядку денного в «Різне» його виступ. Головуючий поставив на голосування про затвердження Порядку денного з даним доповненням:

ГОЛОСУВАЛИ за порядок денний з доповненням:

«За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3

Рішення прийнято.          

Запропоновано затвердити наступний Регламент пленарного засідання:

-доповідачам з питань порядку денного – до 5 хв.,

-співдоповідачам – до 3 хв.,

-повідомлення, запитання – до 3 хв

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1

Рішення прийнято.

Розгляд питань порядку денного

СЛУХАЛИ: 1. Про визнання  повноважень депутата Овруцької міської ради  8 скликання Китиці В.В.

ДОПОВІДАЄ: Петеліна І.М. – голова Овруцької МТВК

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про визнання  повноважень депутата Овруцької міської ради 8 скликання Китиці В.В. (Рішення додається, стор.____)

Депутат Мальцев М.А. долучився до роботи сесії міської ради.

СЛУХАЛИ: 2. Про внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2021 рік.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови

Депутат Левківський П.І. задав запитання щодо виділення коштів прикордонникам та інформації про їх використання. Доповідач, представники прикордонного загону та міський голова надали відповідь з цього питання.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0 «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до бюджету Овруцької міської територіальної громади на 2021 рік» (Рішення додається, стор.____)     

СЛУХАЛИ: 3. Про внесення змін до Переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2021 році.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до Переліку капітальних видатків, які будуть проводитися в 2021 році» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 4. Про затвердження розпоряджень міського голови.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 24, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження розпоряджень міського голови» (Рішення додається, стор.____).

СЛУХАЛИ: 5. Про Порядок складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів  комунальних підприємств Овруцької міської  ради.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 24, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про Порядок складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів  комунальних підприємств Овруцької міської  ради» (Рішення додається, стор.____)

СЛУХАЛИ: 6. Про внесення змін до  рішення Овруцької міської ради від 16.07.2020 року № 2449 «Про затвердження  Положення про добровільну пожежну охорону Овруцької міської об’єднаної територіальної громади».

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 23, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 16.07.2020 року № 2449 «Про затвердження  Положення про добровільну пожежну охорону Овруцької міської об’єднаної територіальної громади» (Рішення додається, стор.____)

СЛУХАЛИ: 7. Про внесення змін до  Програми  запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Овруцькій міській об’єднаній територіальній

громаді на 2020-2022 роки.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до Програми  запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Овруцькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2020-2022 роки» (Рішення додається, стор.____)

СЛУХАЛИ: 8. Про внесення змін та затвердження в новій редакції Програми   матеріально-технічного забезпечення для прикордонного підрозділу Житомирського прикордонного загону, що дислокується в межах ділянки відповідальності Овруцької міської територіальної громади на 2021 рік.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови  

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 24, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін та затвердження в новій редакції Програми   матеріально-технічного забезпечення для прикордонного підрозділу Житомирського прикордонного загону, що дислокується в межах ділянки відповідальності Овруцької міської територіальної громади на 2021 рік»  (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 9.  Про внесення змін до Програми профілактики злочинності в місті Овручі на 2017- 2021 роки.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови  

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до Програми профілактики злочинності в місті Овручі на 2017- 2021 роки» (Рішення додається, стор.____).

СЛУХАЛИ: 10. Про затвердження Програми розвитку агропромислового комплексу Овруцької міської територіальної громади  на 2021-2025 роки.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови  

В ході обговорення міський голова надав додаткові роз’яснення з даного питання. Депутат Нікончук Н.М. запропонувала висвітлити дану інформацію як на сайті міської ради, так і в районній газеті.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 23, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження Програми розвитку агропромислового комплексу Овруцької міської територіальної громади  на 2021-2025 роки» (Рішення додається, стор.____)

СЛУХАЛИ: 11.  Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 19.03.2021р. № 248.

ДОПОВІДАЄ:    Рибинська Н.М.- заступник міського голови  

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до рішення Овруцької міської ради від 19.03.2021р. № 248» (Рішення додається, стор.____)

СЛУХАЛИ: 12. Про надання права першого та другого підпису платіжних, розрахункових, фінансових, банківських та інших розпорядчих документів КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДЖЕРЕЛО» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови  

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 23, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання права першого та другого підпису платіжних, розрахункових, фінансових, банківських та інших розпорядчих документів КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДЖЕРЕЛО» ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» (Рішення додається, стор.____)

СЛУХАЛИ: 13. Про надання дозволу КП «Овруч» Овруцької міської ради на придбання техніки.

ДОПОВІДАЄ: Рибинська Н.М.- заступник міського голови

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу КП «Овруч» Овруцької міської ради на придбання техніки» (Рішення додається, стор.____)

СЛУХАЛИ: 14. Про співфінансування інвестиційних програм і проектів, які пропонуються на фінансування в 2021 році.

ДОПОВІДАЄ:  Рибинська Н.М.- заступник міського голови  

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 23, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про співфінансування інвестиційних програм і проектів, які пропонуються на фінансування в 2021 році» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 15. Про припинення діяльності РАКІВЩИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ шляхом ліквідації.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М.-начальник юридичного відділу  

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 24, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення діяльності РАКІВЩИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ шляхом ліквідації» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 16. Про припинення діяльності ПОКАЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ шляхом ліквідації.

ДОПОВІДАЄ:  Першко О.М.-начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 3

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення діяльності ПОКАЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ шляхом ліквідації» (Рішення додається, стор.____)

СЛУХАЛИ: 17. Про припинення діяльності ХЛУПЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ шляхом ліквідації.

ДОПОВІДАЄ: Першко О.М.-начальник юридичного відділу

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 24, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення діяльності ХЛУПЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ шляхом ліквідації» (Рішення додається, стор.________)

СЛУХАЛИ: 18. Про закріплення депутатів Овруцької міської ради за старостинськими округами та м. Овруч.

ДОПОВІДАЄ: Кисіль В.Л. – секретар міської ради

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 24, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про закріплення депутатів Овруцької міської ради за старостинськими округами та містом Овруч» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 19. Про затвердження Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Овруцькій міській  територіальній громаді на 2021-2025 роки.

ДОПОВІДАЄ: Левківська О.П. – начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 24, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Овруцькій міській  територіальній громаді на 2021-2025 роки» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 20. Про затвердження Порядку використання коштів на умовах співфінансування за рахунок коштів суб’єктів господарювання, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів.

ДОПОВІДАЄ:   Левківська О.П. – начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

Доповідач повідомила депутатів про те, що даний Порядок був повернутий до міської ради Антимонопольним комітетом України із зауваженнями. Тому, у зв’язку із непогодженням даного Порядку, він має бути знятий з розгляду на доопрацювання.

СЛУХАЛИ: 21. Про затвердження Програми сприяння залучення інвестицій у розвиток Овруцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

ДОПОВІДАЄ: Левківська О.П. – начальник відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

Депутат Мошківська Л.П. задала питання щодо співрозробників даної Програми. Доповідач надала відповідь, що за час перебування даного проекту рішення на сайті міської ради, ніхто не долучився до участі в розробці даної Програми.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 23, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження Програми сприяння залучення інвестицій у розвиток Овруцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 22. Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності Овруцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

ДОПОВІДАЄ: Корчемна Ю.М. – головний спеціаліст відділу економічного розвитку та залучення інвестицій

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосували» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності Овруцької міської територіальної громади на  2021-2025 роки» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 23. Про затвердження Переліку та вартості платних послуг, що надаються в КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Омельчик Л.І. – в.о. заступника головного бухгалтера КНП «Овруцька міська лікарня»

В ході обговорення депутат Соботюк Л.І. задала питання щодо послуг із зубопротезування учасникам АТО, а депутат Шевчук О.І. запитав з приводу послуг лабораторії КНП «Овруцька міська лікарня». На ці запитання відповіді надали доповідач та директор КНП «Овруцька міська лікарня» Шубан В.Г.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження Переліку та вартості платних послуг, що надаються в КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 24. Про затвердження Переліку та вартості платних послуг, які надаються Овруцькою дитячо-юнацькою спортивною школою.

ДОПОВІДАЄ: Воробей Р.В. – директор Овруцької ДЮСШ

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 2, (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження Переліку та вартості платних послуг, які надаються Овруцькою дитячо-юнацькою спортивною школою» (Рішення додається, стор.______)

Депутат Китиця В.В. залишив залу засідань.

СЛУХАЛИ: 25. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади.

ДОПОВІДАЄ:   Давидюк К.М.-директор ЦНСП

По даному питанню депутати Мошківська Л.П., Нікончук Н.М. зробили зауваження з приводу необхідності участі при розгляді заяв громадян на матеріальну допомогу представників ГО  учасників АТО/ООС. Представник спілки АТО Прокопенко Н.М. також взяла участь у обговоренні.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Овруцької міської громади» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 26. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 року №8 «Про затвердження структури і штатної чисельності виконавчого комітету та структурних підрозділів Овруцької міської ради».

ДОПОВІДАЄ: Савченко М.І. – начальник відділу кадрової роботи

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 30.12.2020 року №8 «Про затвердження структури і штатної чисельності виконавчого комітету та структурних підрозділів Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 27. Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду керівників закладів культури комунальної власності Овруцької міської територіальної громади.

ДОПОВІДАЄ: Ткачук В.Г.- начальник відділу з гуманітарних питань

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду керівників закладів культури комунальної власності Овруцької міської територіальної громади» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 28. Про внесення змін до рішення міської ради від 28.01.2021 р.      № 70 «Про організацію харчування дітей, учнів 1-11-х класів, які навчаються в закладах загальної середньої освіти, що розташовані у зоні гарантованого добровільного відселення та не є потерпілими внаслідок Чорнобильської катастрофи».

ДОПОВІДАЄ:  Ткачук В.Г.- начальник відділу з гуманітарних питань

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 23, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.01.2021 р. № 70 «Про організацію харчування дітей, учнів 1-11-х класів, які навчаються в закладах загальної середньої освіти, що розташовані у зоні гарантованого добровільного відселення та не є потерпілими внаслідок Чорнобильської катастрофи» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 29. Про передачу б/в котла КС-ТГ-100 з балансу Норинського ЗЗСО  I-III ступенів на баланс Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ:  Ткачук В.Г.- начальник відділу з гуманітарних питань

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 23, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу б/в котла КС-ТГ-100 з балансу Норинського ЗЗСО I-III ступенів на баланс Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 30. Про передачу майна з балансу відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління комунальної установи «Овруцький інклюзивно-ресурсний центр» Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Ткачук В.Г.- начальник відділу з гуманітарних питань

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу майна з балансу відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління комунальної установи «Овруцький інклюзивно-ресурсний центр» Овруцької міської ради (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 31. Про надання дозволів закладам загальної середньої освіти на укладання договорів оренди майна.

ДОПОВІДАЄ:  Ткачук В.Г.- начальник відділу з гуманітарних питань

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволів закладам загальної середньої освіти на укладання договорів оренди майна» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 32. Про створення притулку для осіб, які постраждали від  домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

ДОПОВІДАЄ: Дєдух І.М. – заступник міського голови

В ході обговорення запитання доповідачу ставили депутати Мошківська Л.П., Левківський П.І. З даних питань доповідачем були надані відповіді.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 24, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про створення притулку для осіб, які постраждали від  домашнього насильства та насильства за ознакою статі» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 33. Про передачу майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Редчиць О.П. – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 34. Про передачу майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Відродження» Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Редчиць О.П. – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 23, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Відродження» Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 35. Про затвердження актів прийому-передачі майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс комунальних підприємств.

ДОПОВІДАЄ: Редчиць О.П. – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 24, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження актів прийому-передачі майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс комунальних підприємств» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 36. Про передачу майна з балансу та господарського відання КП «Гарне місто» Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Водоканал» Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Редчиць О.П. – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 23, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу майна з балансу та господарського відання КП «Гарне місто» Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Водоканал» Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

В роботі сесії міської ради оголошено перерву.

Після перерви в залі присутні 22 депутати.

Перед продовженням пленарного засідання депутат Левківський П.І. виступив із зверненням до міського голови щодо неналежного, на його думку, ставлення до депутатських запитів начальника відділу з гуманітарних питань Ткачука В.Г., а також вимагав притягнення його до дисциплінарної відповідальності. Міський голова Коруд І.Я. пообіцяв розібратися в даній ситуації.

СЛУХАЛИ: 37. Про затвердження акта приймання-передачі майна (основних та необоротних активів), переданого з балансу Овруцької районної ради у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади, в особі Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Горченко В.С. – головний спеціаліст відділу комунальної власності

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження акта приймання-передачі майна (основних та необоротних активів), переданого з балансу Овруцької районної ради у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади, в особі Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 38. Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Горченко В.С. – головний спеціаліст відділу комунальної власності

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу майна з балансу Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 39. Про передачу майна з балансу та оперативного управління Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради на баланс Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Горченко В.С. – головний спеціаліст відділу комунальної власності

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу майна з балансу та оперативного управління Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради на баланс Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 40. Про передачу комп’ютерного обладнання з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Відродження» Овруцької міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Горченко В.С. – головний спеціаліст відділу комунальної власності

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу комп’ютерного обладнання з балансу Овруцької міської ради на баланс та у господарське відання КП «Відродження» Овруцької міської ради» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 41. Про внесення доповнень до рішення Овруцької міської ради від 18.02.2021 року № 174 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду без проведення аукціону».

ДОПОВІДАЄ: Горченко В.С. – головний спеціаліст відділу комунальної власності

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення доповнень до рішення Овруцької міської ради від 18.02.2021 року № 174 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду без проведення аукціону» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 42. Про внесення змін та доповнень до рішення Овруцької міської ради від 28.01.2021 року № 83 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду».

ДОПОВІДАЄ: Горченко В.С. – головний спеціаліст відділу комунальної власності

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення Овруцької міської ради від 28.01.2021 року № 83 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської територіальної громади, що можуть бути в 2021 році передані в оренду» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 43. Про зняття з балансу Овруцької міської ради житлового будинку.

ДОПОВІДАЄ: Горченко В.С. – головний спеціаліст відділу комунальної власності

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про зняття з балансу Овруцької міської ради житлового будинку» (Рішення додається, стор.______)

 1. Розгляд земельних питань:

ДОПОВІДАЄ по земельним питанням: Жук С.П. – начальник відділу регулювання земельних відносин

СЛУХАЛИ: 44.1 Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.2 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.3 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)(» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.4 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.5 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.6 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

ВИРІШИЛИ: зняти дане питання з розгляду для доопрацювання.

Депутат Мальцев М.А. долучився до участі у роботі сесії.

СЛУХАЛИ: 44.7 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 44.8 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення»  (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 44.9 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ВИРІШИЛИ: зняти дане питання з розгляду для доопрацювання.

СЛУХАЛИ: 44.10  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 1, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

Депутат Климович М.І. залишив залу засідань.

СЛУХАЛИ: 44.11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення»  (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 44.12 Про затвердження проекту землеустрою у разі зміни цільового призначення земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 2, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою у разі зміни цільового призначення земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 44.13 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.14 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.15 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.16 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.18 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.19 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.20 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.21 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.22 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 4, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.23 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.24 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.25 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.26 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.27 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.28 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 1, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

Депутат Гулько С.Д. приєднався до роботи сесії міської ради.

 

СЛУХАЛИ: 44.29 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення, яка пропонується для продажу на земельних торгах» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.30 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.31 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 2, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.32 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована  на території Зарічанського старостинського округу.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 14, «Проти» – 2, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 6  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована  на території Зарічанського старостинського округу» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.33 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована на території Покалівського старостинського округу (за межами населених пунктів).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка розташована на території Покалівського старостинського округу (за межами населених пунктів)»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.34 Про затвердження технічних  документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічних  документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.35 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 4, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребуваних земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачі в оренду» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.36 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 4 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.37 Про затвердження детального плану території.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження детального плану території»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.38 Про затвердження детального плану території.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 1, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про затвердження детального плану території» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.39 Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами».

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 3, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про уточнення цільового призначення, площі та місця розташування щодо земельних ділянок, які передані у власність рішеннями, прийнятими відповідно до Декрету КМУ № 15-92 від 26.12.1992 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 44.40 Про поновлення договору оренди землі.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 4  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про поновлення договору оренди землі» (Рішення додається, стор.______)

СЛУХАЛИ: 44.41 Про надання в оренду земельних ділянок.

В ході обговорення даного питання депутат Давидюк Ю.В. повідомила про те, що на сесії присутні жителі с. Шоломки, які виступають проти надання в оренду цих земельних ділянок (що й було підтверджено одним із жителів села). Свої думки з цього приводу висловили депутати Нікончук Н.М., Левківський П.І., Мошківська Л.М., Соляр В.В., Соботюк Л.І., міський голова Коруд І.Я., а також фермер Дубенко О.С. Депутат Макарчук Я.І. повідомив, що даний проект рішення розглянуто профільною депутатською комісією і рекомендовано підтримати на сесії. В результаті обговорення проект рішення було поставлено на голосування.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 15, «Проти» – 4, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання в оренду земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.42 Про припинення договорів оренди земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення договорів оренди земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.43 Про припинення договорів оренди земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 5  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення договорів оренди земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.44 Про припинення договорів оренди земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення договорів оренди земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.45 Про припинення договорів оренди земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення договорів оренди земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.46 Про припинення договору оренди землі з гр. Матюхіною К.М. та укладення договору оренди землі з гр. Батильчук О.А.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення договору оренди землі з гр. Матюхіною К.М. та укладення договору оренди землі з гр. Батильчук О.А.» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.47 Про припинення дії строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про припинення дії строкового особистого земельного сервітуту на право розміщення тимчасової споруди на земельну ділянку комунальної власності» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.48 Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 19, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.49 Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.50 Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 23, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.51 Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.52 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.53 Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської територіальної громади.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської територіальної громади» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.54 Про передачу у постійне користування земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу у постійне користування земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.55 Про визнання земельних торгів такими, що не відбулися та проведення на тих же умовах, на яких було призначено, повторно земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про визнання земельних торгів такими, що не відбулися та проведення на тих же умовах, на яких було призначено, повторно земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.56 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.57 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 0 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.58 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.59 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 1, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.60 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.61 Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 2 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.62 Про надання дозволу гр. Герасимчуку І.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 5 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу гр. Герасимчуку І.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.63 Про надання дозволу ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 6 (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди»  (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.64 Про надання дозволу ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.

ВИРІШИЛИ: зняти дане питання з розгляду для доопрацювання.

 

СЛУХАЛИ: 44.65 Про надання дозволу ТОВ «АГРО КОНТИНЕНТАЛЬ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.

ВИРІШИЛИ: зняти дане питання з розгляду для доопрацювання.

 

СЛУХАЛИ: 44.66 Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.67Про надання дозволу ТОВ «ВП «ПОЛІССЯ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу ТОВ «ВП «ПОЛІССЯ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.68 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 21, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 0  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.69 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 18, «Проти» – 0, «Утримались» – 2, «Не голосував» – 3  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.70 Про передачу ФГ «ГЛОБАЛ ВЬЮ» земельної ділянки на умовах оренди.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 22, «Проти» – 0, «Утримались» – 0, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про передачу ФГ «ГЛОБАЛ ВЬЮ» земельної ділянки на умовах оренди» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.71 Про відмову у наданні дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 20, «Проти» – 1, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 1  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про відмову у наданні дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» (Рішення додається, стор.______)

 

СЛУХАЛИ: 44.72 Про надання дозволу  Покалівському сільському споживчому товариству на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 16, «Проти» – 0, «Утримались» – 1, «Не голосував» – 6  (результат поіменного голосування додається)

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення «Про надання дозволу  Покалівському сільському споживчому товариству на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки» (Рішення додається, стор.______)

Розгляд земельних питань завершено.

РІЗНЕ  45.

Гр. Левківський П.М. виступив із зверненням до депутатів міської ради щодо неправомірних, на його думку, дій по відношенню до його майна (будинок і земельна ділянка по вул. І.Франка, 22/1 в м. Овруч) та попросив допомоги, в т.ч. і в міського голови, щодо вирішення даного питання.

 

Овруцький міський голова                                                    Іван КОРУД  Завантажити документ