Про прийом документів від фізичних осіб, відповідно до Програми розвитку АПК Овруцької ТГ

20 квітня 2021 року затверджено рішенням сесії програму розвитку агропромислового комплексу Овруцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Напрями діяльності: тваринництво, молочне скотарство, бджільництво.

  • Кошти з бюджету Овруцької міської територіальної громади спрямовуються фізичним особам об’єднаної громади- власникам тварин для виплати дотації на безповоротній основі за кожну наявну  ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову у розмірі 500 гривень за одну голову (але не більше, ніж на  5 корів).
  • Кошти з бюджету Овруцької міської територіальної громади спрямовуються для виплати відшкодування вартості установок індивідуального доїння, придбаних фізичними особами, які утримують дві корови, у розмірі 50 відсотків  вартості придбання, але не більше 5 000 гривень за одиницю, один раз у 5 років.
  • Кошти з бюджету Овруцької міської територіальної громади спрямовуються фізичним особам громади на здешевлення цукру для годівлі бджіл в розмірі 50 відсотків  вартості його придбання при утриманні на пасіках на 1 січня поточного року 10 і більше бджолосімей у розрахунку  5 кг  цукру  на  сім’ю  при  вартості  придбання до 26 грн. за 1 кг. ( При вартості дорожче 26 грн/кг відшкодовується 50%-13 грн. за кг).

Документи подаються по місту до центру надання адміністративних послуг, який знаходиться за адресою: м.Овруч, вул.Героїв Майдану, 21, по населених пунктах до старост з 05 травня 2021 року.