Рішення №350 від 20 квітня 2021 року “Про затвердження акта приймання-передачі майна (основних та необоротних активів), переданого з балансу Овруцької районної ради у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади, в особі Овруцької міської ради”

У К Р А Ї Н А

   Овруцька міська рада

 Р І Ш Е Н Н Я

Шоста сесія                                                                  VІІI скликання

від  20 квітня  2021  року   № 350

Про затвердження акта приймання-передачі майна
(основних та необоротних активів), переданого з
балансу Овруцької районної ради у комунальну
власність Овруцької міської територіальної громади,

в особі Овруцької міської ради

Відповідно до рішення 4-ої сесії VIII скликання Овруцької міської ради від 18.02.2021 р. №229 «Про погодження на прийняття майна», рішення 2-ої сесії VIII скликання Коростенської районної ради від 24.02.2021 р. №80 «Про безоплатну передачу основних та необоротних активів з балансу Овруцької районної ради у комунальну власність Овруцької міської ради», заслухавши інформацію в. о. начальника відділу комунальної власності Овруцької міської ради Нікіфорової С. М., керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 16.04.2021 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Акт приймання-передачі майна (основних та необоротних активів) від 25.02.2021 р., переданого з балансу Овруцької районної ради у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади, в особі Овруцької міської ради (акт додається).
  2. Відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності Овруцької міської ради забезпечити у встановленому законодавством порядку здійснення бухгалтерського обліку майна, вказаного в акті приймання-передачі, затвердженому пунктом 1 даного рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку та консолідованої звітності міської ради (Стельникович Т. Г.).

 

Овруцький міський голова                                                        Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=