Рішення №348 від 20 квітня 2021 року “Про затвердження актів прийому- передачі майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс комунальних підприємств”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Шоста сесія                                                                    VIIІ скликання

від 20 квітня 2021  року            № 348

Про затвердження актів прийому- передачі
майна з балансу відділу житлово-комунального
господарства, благоустрою Овруцької міської
ради в господарське відання та на баланс

комунальних підприємств

          Розглянувши акти прийому-передачі майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс комунальних підприємств відповідно до рішень міської ради № 346 від 20.04.2021р., № 347 від 20.04.2021р., керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій від 20.04.2021 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити акти прийому-передачі майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс комунальних підприємств (Акти прийому-передачі додаються).
  2.   Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради та комунальним підприємствам «Овруч», «Відродження» внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.

Міський голова                                                                        Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=