Рішення №347 від 20 квітня 2021 року “Про передачу майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Відродження» Овруцької міської ради”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Шоста сесія                                                                    VIIІ скликання

від 20 квітня 2021  року         № 347

Про передачу майна з балансу відділу
житлово-комунального господарства,
благоустрою Овруцької міської ради
в господарське відання та на баланс

КП «Відродження» Овруцької міської ради

       У зв’язку з завершенням реалізації проекту по будівництву нової водозабірної свердловини в с. Коренівка Овруцького району, керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій від 20.04.2021 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Передати з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Відродження» Овруцької міської ради водозабірну свердловину в с. Коренівка Овруцького району балансовою вартістю 929078,03 грн.
  2. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради та КП «Відродження» Овруцької міської ради оформити акт прийому-передачі майна вказаного в п.1.
  3. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради та КП «Відродження» Овруцької міської ради внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.

Міський голова                                                                               Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=