Рішення №345 від 20 квітня 2021 року “Про створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі”

                                                                           

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

РІШЕННЯ

Шоста  сесія                                                                                          VIІI скликання

від 20 квітня  2021 року      № 345

Про створення притулку для осіб,
які постраждали від  домашнього

насильства та насильства за ознакою статі

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про соціальні послуги», ст. 26 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги  необхідність створення притулку для осіб, які постраждали від  домашнього насильства та насильства за ознакою статі та у відповідності  до Постанови КМУ № 655 від 22.08.2018 р. «Про затвердження Типового положення про притулок  для осіб, які постраждали  від домашнього насильства та насильства за ознакою статі», з метою покращення надання соціальних послуг населенню, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних депутатських  комісій міської ради з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення і комісії з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності від  14.04.2021 року, міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Створити Притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі як структурний підрозділ ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОВРУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
  2. До структури Центру надання соціальних послуг Овруцької міської ради включити «Сектор – Притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі у кількості 3-х штатних одиниць: завідувач сектором – 1, соціальний працівник – 1, робітник – 1.

Міський голова                                                                                   Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=