Рішення №344 від 20 квітня 2021 року “Про надання дозволів закладам загальної середньої освіти на передачу в оренду майна на конкурентних засадах у формі аукціонів”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Шоста сесія                                                                         VIII скликання

від 20 квітня 2021 року        № 344

Про надання дозволів закладам загальної
середньої освіти на передачу в оренду майна

на конкурентних засадах у формі аукціонів

Керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою КМУ від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», враховуючи звернення директорів закладів загальної середньої освіти, що розташовані на території Овруцької міської територіальної громади, з метою дотримання норм чинного законодавства при передачі в оренду приміщень та технологічного обладнання шкільних харчоблоків, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 16.04.2021 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл закладам загальної середньої освіти Овруцької міської ради на передачу в оренду терміном на 5 (п’ять) років приміщень та технологічного обладнання шкільних харчоблоків на конкурентних засадах у формі аукціонів через електронну торгову систему.
  2. Керівникам закладів загальної середньої освіти Овруцької міської ради провести передачу в оренду приміщень та технологічного обладнання шкільних харчоблоків на конкурентних засадах у формі аукціонів та укласти договори оренди з переможцем у відповідності до норм чинного законодавства.

Міський голова                                                                      Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=