Рішення №343 від 20 квітня 2021 року “Про передачу майна з балансу відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління комунальної установи «Овруцький інклюзивно-ресурсний центр» Овруцької міської ради”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Шоста сесія                                                                             VIII скликання

від 20 квітня 2021 року        № 343

Про передачу майна з балансу відділу
з гуманітарних питань Овруцької міської ради
на баланс та в оперативне управління
комунальної установи «Овруцький

інклюзивно-ресурсний центр» Овруцької міської ради

         Заслухавши інформацію начальника відділу з гуманітарних питань Ткачука В.Г., керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням 54 сесії VII скликання Овруцької міської ради від 22.12.2020 № 2775 «Про затвердження актів приймання-передачі бюджетних установ та закладів і їх майна» (із змінами, внесеними рішенням 4 сесії Овруцької міської ради VIII скликання від 18.02.2021 року №152), враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 16.04.2021 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл на передачу з балансу відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради на баланс та в оперативне управління комунальній установі «Овруцький інклюзивно-ресурсний центр» Овруцької міської ради майна (Додаток 1).
  2. Відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради та комунальній установі «Овруцький інклюзивно-ресурсний центр» Овруцької міської ради забезпечити приймання-передачу майна з оформленням відповідних актів і внесенням відповідних змін до реєстрів бухгалтерського обліку.

Міський голова                                                                               Іван КОРУД


Додаток 1

   Завантажити документ
Розмір тексту-+=