Рішення №342 від 20 квітня 2021 року “Про передачу майна з балансу Норинського ЗЗСО I-III ступенів на баланс Овруцької міської ради”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Шоста сесія                                                                        VIII скликання

від 20 квітня 2021 року         № 342

Про передачу майна з
балансу Норинського ЗЗСО I-III ступенів

на баланс Овруцької міської ради

         Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення старости Піщаницького старостинського округу, у зв’язку з необхідністю відновлення опалення адміністративного приміщення Піщаницького старостинського округу № 11 Овруцької міської ради та встановленням у Норинському ЗЗСО I-III ступенів Овруцької міської ради нового котла, заслухавши інформацію начальника відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради Ткачука В.Г., враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 16.04.2021 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Передати з балансу та оперативного управління Норинського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Овруцької міської ради демонтований б/в котел КС-ТГ-100 2007р.в. (далі – майно) на баланс Овруцької міської ради (для Піщаницького старостинського округу № 11).
  2. Норинському ЗЗСО I-III ступенів (Лісовська О.Г.) та відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності міської ради (Стельникович Т.Г.) провести приймання-передачу майна з оформленням відповідного акта приймання-передачі та фінансових документів.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності міської ради (Стельникович Т.Г.) забезпечити здійснення обліку майна згідно з діючим законодавством та у відповідності до акту приймання-передачі.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ комунальної власності і відділ бухгалтерського обліку та консолідованої звітності Овруцької міської ради.

Міський голова                                                                              Іван КОРУД  Завантажити документ
Розмір тексту-+=