Рішення №335 від 20 квітня 2021 року “Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності Овруцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Шоста сесія                                                       VIIІ скликання

від 20 квітня 2021року    №335

Про затвердження Програми
енергозбереження та енергоефективності
Овруцької міської територіальної громади

на 2021-2025 роки

З метою забезпечення комплексного підходу до реалізації заходів з енергозбереження Овруцькоїміської територіальної громади, задля виконання вимог чинного законодавства у сфері енергоефективності, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 16.04.2021 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Програмуенергозбереженнята енергоефективності Овруцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки (додаток 1).
  2. Відділу фінансів міської ради передбачити в міському бюджеті кошти на реалізацію заходів Програми.
  3. Виконавчому комітету міської ради, керівникам підприємств, організацій та установ громади забезпечити виконання намічених завдань.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій і першого заступника міського голови Гришковця В.М.

 

Міський голова                                                                       Іван КОРУД


Програма енергозбереження 2021-2025 роки

 

   Завантажити документ
Розмір тексту-+=