Рішення №333 від 20 квітня 2021 року “Про затвердження Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Овруцькій міській територіальній громаді на 2021-2025 роки”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Шоста сесія                                                                              VІІІ  скликання

від 20 квітня 2021 року    № 333

Про затвердження Програми сприяння розвитку
малого та середнього підприємництва в Овруцькій

міській  територіальній громаді на 2021-2025 роки

Відповідно до Закону України «Про розвиток та державну підтримку  малого і середнього підприємництва в Україні», Закону України «Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні», Закону України «Про державні цільові програми», Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку від 16.04.2021 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Програму сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Овруцькій міській територіальній громаді на 2021-2025 роки (додаток 1).
  2. Відділу фінансів міської ради передбачати в міському бюджеті кошти на реалізацію заходів Програми відповідно до кожного бюджетного року.
  3. Виконавчому комітету міської ради, керівникам підприємств, організацій та установ Овруцької міської територіальної громади забезпечити виконання намічених завдань.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку і заступника міського голови Рибинську Н.М.

 

Міський голова                                                                                  Іван Коруд


Програма сприяння малого та середнього пдприємництва на 2021-2025 роки  Завантажити документ
Розмір тексту-+=