Рішення №324 від 20 квітня 2021 року “Про затвердження Програми розвитку агропромислового комплексу Овруцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки”

УКРАЇНА

Овруцька міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

Шоста сесія                                                                        VІII скликання

від 20 квітня 2021 року         № 324

Про затвердження Програми розвитку
агропромислового комплексу Овруцької
міської територіальної

громади  на 2021-2025 роки

         З метою  підвищення  ефективності  аграрного виробництва, подолання негативних явищ в окремих напрямках агропромислового комплексу громади та забезпечення стабільності її розвитку,  на виконання ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій від 20.04.2021 р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Програму розвитку агропромислового комплексу Овруцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки (додаток 1).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Гришковця В.М. та постійну депутатську комісію з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою, землекористування, екології, розвитку аграрно-промислового комплексу та сільських територій.

Міський голова                                                                                 Іван Коруд


Програма розвитку АПК на 2021-2025 роки  Завантажити документ
Розмір тексту-+=