Проект рішення виконкому міської ради “Про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  06 травня 2021  року           №_____

Про надання висновку щодо доцільності

позбавлення батьківських прав

 

         Розглянувши протокол Комісії з питань захисту прав дитини від 22.04.2021 року № 4, керуючись ст. 19, п. 2 ст. 164, ст. 165, ст.180 Сімейного кодексу України, ст.ст. 11, 12, 15 Закону України «Про охорону дитинства», п.п. 4 п. «б» ч. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» виконавчий комітет Овруцької міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити поданий службою у справах дітей Овруцької міської ради висновок про доцільність позбавлення батьківських прав **** по відношенню до її дітей: ****, **** по відношенню до його дітей **** (додається).
  2. Зобов’язати службу у справах дітей Овруцької міської ради разом з уповноваженим представником органу Національної поліції, фахівцем із соціальної роботи, представником закладу охорони здоров’я провести протягом трьох робочих днів оцінку рівня безпеки дітей, зазначених в пункті 1 даного рішення, з додаванням фотофіксації виявлених фактів.
  3. Уповноважити начальника служби у справах дітей Овруцької міської ради (Нестеренко М.М.) прийняти рішення про відібрання/не відібрання дітей, зазначених в пункті 1 даного рішення, та забезпечити їм, у разі необхідності, тимчасове влаштування.
  4. Службі у справах дітей Овруцької міської ради протягом п’яти робочих днів з дня прийняття рішення забезпечити підготовку документів для звернення органу опіки та піклування до суду про позбавлення батьківських прав ****.
  5. Юридичному відділу Овруцької міської ради підготувати та подати до Овруцького районного суду Житомирської області позовну заяву про позбавлення батьківських прав ****.
  6. Доручити начальнику служби у справах дітей Овруцької міської ради Нестеренко Марині Миколаївні, головному спеціалісту служби у справах дітей Овруцької міської ради Соботюк Руслані Федорівні та головному спеціалісту служби у справах дітей Овруцької міської ради Маковській Ользі Вікторівні виступати представниками органу опіки та піклування у засіданнях суду по даній справі.

Міський голова                                                                               Іван Коруд  Завантажити документ
Розмір тексту-+=