Привітання з Днем працівників кримінального розшуку України

Шановні працівники карного розшуку України! Вітаю вас з професійним святом!

За всі ці довгі роки оперативники зробили вагомий внесок в становлення та розвиток правоохоронних органів України. З ваших рядів вийшла ціла плеяда талановитих керівників органів внутрішніх справ. Працівники карного розшуку й сьогодні,  не шкодуючи сил, здоров’я, часу, а іноді – й свого життя, ведуть рішучу боротьбу зі злочинністю, неухильно стоять на варті збереження законності та правопорядку в державі, відстоюють її суверенітет і незалежність в зоні ООС.

Відвага – ваша друге ім‘я. Високий патріотизм, професіоналізм, мужність та відданість своєму народу стали запорукою успішної боротьби підрозділів карного розшуку з протиправними проявами, а довіра людей  стала найвищою оцінкою вашої діяльності

Ви заслужено можете пишатися тим, що по праву належите до когорти сміливих професіоналів, сумлінних, компетентних і працьовитих людей.  Стабільність вашої роботи, ясність мети, з якою ви її виконуєте, послідовність у досягненні результатів дають нам впевненість у перетворенні нашої Батьківщини у високорозвинену європейську державу, знану й поважну серед світової спільноти країну.

У цей святковий день зичу вам міцного здоров‘я на довгі роки, благополуччя і добробуту, тепла та радості, миру та злагоди, невичерпної енергії та плідної праці. Нехай всі ваші плани втілюються в життя, а мрії – здійснюються.

 

Овруцький міський голова                                                      Іван КОРУД