Протокол №10-21 засідання комісії Овруцької міської ради з питань запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного природного характеру та їх наслідків у Овруцькій ТГ

УКРАЇНА

Овруцька міська рада

ПРОТОКОЛ №10-21

засідання комісії Овруцької міської радиз питань запобігання, ліквідації

надзвичайних ситуацій техногенної природного характеру

та їх наслідків у Овруцькій ТГ

м. Овруч                                                                                 13 квітня 2021 року

Присутні:

Коруд І.Я.- міський голова, голова комісії.

Гришковець В.М. –заступник голови комісії, перший заступник міського голови;

Дєдух І.М. – секретар комісії, заступник міського голови.

Члени комісії:

Огородов Д.В. – спеціаліст відділу ЖКГБ Овруцької міської ради;

Редчиць О.П. – начальник відділу ЖКГБ Овруцької міської ради;

Кисіль В.Л.–секретар ради;

Колбовська Т.В. –заступник директора КНП ЦПМСД;

Кушнерчук Ю.М. – начальникОвруцького районного відділу  управління ДСНС України в Житомирській області;

Шубан В.Г. – директор КНП «Овруцька міська лікарня»;

Першко О.М. – начальник юридичного відділу виконавчого комітету Овруцької міської ради.

Прохоров П.І. –заступник завідуючої Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»,

Пестич Н.М. –начальник відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Овруцького РУГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Запрошені:

Ткачук В. Г. – начальник відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради;

Бородій В.П. –заступник начальникавідділу відділення Національної поліціїв Овруцькому районі;

Башинський В.І.- начальник муніципальної інспекції.

Соляр В.В.-головний інженер ДП «Словечанський спецлісгосп»

Хомич  А.П.- головний інженер ДП «Овруцький спецлісгосп»

Лінкевич М.П.- головний інженер Словечанський лісгосп АПК.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про додаткові заходи, спрямовані на запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах.
 2. Про організацію надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену   коронавірусом SARS-CoV-2, запровадження протиепідемічних заходів, пов’язаних із поширення гострої респіраторної інфекції.

СЛУХАЛИ:Про додаткові заходи, спрямовані на запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах.

Доповідач:Кушнерчук Ю.М. – начальник Овруцького районного відділу  управління ДСНС України в Житомирській області, який проінформував, що на з початку року в Овруцькій ОТГ відбулось вже 15 пожеж також ознайомив присутніх з обласним протоколом ТЕб і НС №9.

Співдоповідачі: Коруд І.Я.-міський голова, який доручив начальнику відділу земельних ресурсів Жуку С.П., начальнику юридичного відділу міської ради Першко О.М. та начальнику муніципальної інспекції Башинському В.І. розробити та вручити приписи з копією протоколу ТЕБ і НС всім аграріям, які працюють на території ОТГ та мають земельні ділянки, які не обробляються сільськогосподарською  технікою, і  на наступному тижні провести розширене засідання комісії ТЕБ і НС спільно із старостами та представниками аграрного бізнесу.

Соляр В.В.-головний інженер ДП «Словечанський спецлісгосп», який проінформував, що люди знову почали випалювати траву і Овруцькому відділу національній поліції потрібно реагувати, запропонував створити мобільні групи швидкого реагування, де транспорт та людей їхнє  лісове господарство  забезпечить  та спільно проводити рейди щодо недопущення пожеж, рекомендувати старостам проводити роботу з населенням щодо недопущення пожеж.

Хомич  А.П.- головний інженер ДП «Овруцький спецлісгосп», який  запропонував звернутись до служби автомобільних доріг в Житомирській області  та до ПП «Автомагістраль» щодо облаштування буферної зони в с.Виступовичі .

Лінкевич М.П.- головний інженер Словечанський лісгосп АПК також погодився стосовно створення мобільних бригад  щодо  попередження пожеж та повідомив, що їх лісгосп також має змогу надати транспорт та пальне.

Бородій В.П. – заступник начальника відділу відділення Національної поліції в Овруцькому районі, погодився з попередніми доповідачами та надав  згоду надавати представника поліції в мобільну бригаду для швидкого реагування.

Башинський В.І. – начальник муніципальної інспекції, проінформував, що мобільні бригади мають  досвід роботи попередніх років і тому будемо співпрацювати по питанню попередження пожеж.

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення (одноголосно):

 1. Затвердити складробочої групи для координації роботи по проведенню обстежень населених пунктів та об’єктів, які знаходяться на територіях лісових масивів та межують з ними, до функціонування під час пожежонебезпечного періоду 2021 року (далі-робоча група) (додаток 1).
 2. Затвердити графік обстеження населених пунктів та об’єктів, які знаходяться на територіях лісових масивів або межують з ними, до функціонування під час пожежонебезпечного періоду 2021 року (додаток 2).
 3. Робочій групі  для проведення обстежень населених пунктів та об’єктів, які знаходяться на територіях лісових масивів та межують з ними до функціонування під час пожежонебезпечного періоду 2021 року.

1) забезпечити виконання графіка обстеження населених пунктів та об’єктів, які знаходяться на територіях лісових масивів або межують з ними, до функціонування під час пожежонебезпечного періоду 2021 року (зазначених у додатку 2) в період з 13 по 30 квітня 2021 року;

2) під час обстежень звернути особливу увагу на:

наявність плануючої документації щодо організації та проведення евакуаційних заходів (тимчасового відселення населення) у разі виникнення пожеж в екосистемах;

наявність та працездатність в сільських населених пунктах пристроїв для подавання звукових сигналів з метою оповіщення людей на випадок пожежі;

наявність оборювання населеного пункту на межі з пасовищами та болотами;

створення додаткових мінералізованих смуг біля лісу;

наявність та заповнення водою протипожежних водойм;

наявність несанкціонованих звалищ горючих матеріалів на зазначених територіях.

3) за результатами цих обстежень скласти акти відповідно до встановленої форми (додаток 3) та надати їх міському голові  та керівникам об’єктів;

4) копії актів надати для аналізу та узагальнення Овруцькому  районному відділу  управління ДСНС України в Житомирській області.

до 1 травня 2021 року.

 1. Овруцькому районному відділу управління ДСНС України в Житомирській області узагальнити інформацію щодо результатів проведених обстежень населених пунктів і об’єктів та проінформувати головне управління ДСНС в Житомирській області до 15 травня 2021 року.
 2. Відділу муніципальної поліції (Башинський В.І..) надавати методичну допомогу з питань оповіщення (інформування) населення та організації евакуаційних заходів при виникненні загрози надзвичайних ситуацій під час пожежонебезпечного періоду.
 3. Керівникам лісових та сільськогосподарських підприємств, головам фермерських господарств та приватних землевласників (за окремим списком):

6.1.Забезпечити належну обробку земель та використання земельних ділянок за цільовим призначенням; вжити необхідні заходи щодо боротьби з бур’янами, не бажаною трав’янистою рослинністю, що негативно впливає на стан сільськогосподарських земель та несе небезпеку для житлових помешкань в населених пунктах Овруцької міської об’єднаної територіальної громади.

6.2. Дотримуватись ст. 96 Земельного кодексу України, якою землекористувачів зобов’язано забезпечувати використання землі за цільовим призначенням, додержуватися вимог законодавства про охорону довкілля, підвищувати родючість ґрунтів та зберігати інші корисні властивості землі.

6.3. З метою збереження родючості ґрунтів, не допущення загоряння трав’яного покрову здійснити заходи по боротьбі з бур’янами та провести протипожежне оборювання земельних ділянок, які межують з лісовим фондом.

6.4. Провести інструктивні наради з працівниками на період проведення польових робіт та на тваринницьких фермах.

 1. Старостам Овруцької міської ради:

7.1.Визначити місця збору сміття біля кладовищ, для подальшого його вивезення. Тримати на контролі накопичення сміття та не допускати ного спалювання.

7.2. Попередити власників та користувачів земельними частками (паями) про відповідальність за використання земельних ділянок з порушенням цільового призначення та доведення до забур’янення.

 1. Відділу муніципальної інспекції Овруцької міської ради (Башинський В.І.)
  • Організувати роботу мобільних робочих груп (згідно додатку)  з перевірки законності діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, які займаються заготівлею лісових ресурсів, та дотримання ними встановлених санітарних норм під час дії карантину на території Овруцької ОТГ в складі представників Овруцького управління ГУ ДФС у Житомирській області, Овруцького національної поліції в Житомирській області, Овруцького районного відділу управління ДСНС в Житомирській області, Відділу державного нагляду’ за дотриманням санітарного законодавства Овруцького районного управління, Лісових підприємств за згодою, за дотримання стану’ пожежної безпеки в природних екосистемах.
  • Здійснювати рейдові перевірки найбільш небезпечних у пожежному відношенні лісових масивів, лісопаркових зон та земельних ділянок сільськогосподарського призначення;

СЛУХАЛИ:2. Про організацію надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну  хворобу COVID-19, спричинену   коронавірусом SARS-CoV-2, запровадження протиепідемічних заходів, пов’язаних із поширення гострої респіраторної інфекції.

Інформують:  Прохоров П.І.-  – заступник завідуючої Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський  обласний лабораторний центр МОЗ України»,який надав статистику щодо захворюваності на ковід, станом на 13.04.2021 року  на території  колишнього Овруцького району захворіло 3658 чоловік, 33 чоловіки померло.

         Колбовська Т.В.- заступник  головного  лікаря  КНП ЦПМСД, яка проінформувала, що станом на 13.04.2021 року амбулаторних хворих 369, 467 контактних хворих.Шубан В.Г. – директорКНП «Овруцька міська лікарня», повідомила, що станом на 13.04.2021 року в лікарні на стаціонарному лікуванні знаходиться 84 хворих, із них 36 хворих на  під»єднані до кисню і 3 тяжких хворих на апараті ШВЛ.

Кисіль В.Л.- секретар ради проінформував про опитування, яке проводила міська рада з хворими на Ковід.

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення (одноголосно):

Директору КНП ЦПМСД Левківському С.О. спільно із завідуючою  Овруцьким міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» Сташкевич М. В. постійно готувати інформацію про осіб, які є контактними з хворими на Covid-19.

Опрацювати дану інформацію та провести роз`яснювальну роботу щодо дотримання цими людьми самоізоляції та правил карантину.

Інформувати Національну поліцію та Овруцьку міську раду  про списки контактних осіб з телефонами для швидкого реагування.

Голова комісії                             Іван Коруд

Секретар комісії                        Ірина Дєдух

                                                                                                                                                                                                                      Додаток 1

ЗАТВЕРДЖЕНО
Протоколом засідання комісії
з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій

від 13 квітня 2021 року № 10

 

Склад

робочої групи для координації роботи по проведенню обстежень населених пунктів та об’єктів, які знаходяться на територіях лісових масивів Овруцької ОТГ та межують з ними до функціонування під час пожежонебезпечного періоду 2021 року

Гришковець Володимир

Миколайович

керівник робочої групи, перший заступник міського голови
 

Члени робочої групи:

 

Макарчук Юрій Петрович директор ДП «Словечанський лісгосп АПК»
Павлушенко Олександр Денисович директор  ДП «Словечанський лісгосп»

 

Антонюк Володимир Миколайович директор ДП «Овруцький лісгосп»

 

Бондарчук Руслан Петрович директор ДП  «Овруцький спецлісгосп»
Кушнерчук  Юрій Миколайович

 

начальник Овруцького  управління ДСНС у Житомирській області,
Башинський Володимир Іванович     начальник відділу муніципальної інспекції

 

Редчиць Олександр Петрович начальник відділу ЖКГБ
Лінкевич

Павло Павлович

директор Поліського природного заповідника
Жук Сергій Петрович начальник  відділу земельних ресурсів
Бородій Віктор Петрович заступник начальника Овруцького ВП
Старости Руднянського, Норинського, Слобідського, Ігнатпільського округів

 

Додаток 2
ЗАТВЕРДЖЕНО
Протоколом засідання комісії з питань
техногенно-екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій від 13 квітня 2021 року № 10

ГРАФІК

обстеження населених пунктів та об’єктів, які знаходяться на територіях лісових масивів або межують з ними до функціонування під час пожежонебезпечного періоду 2021 року

з/п

Міська,

селищна,

сільська рада

Назва населеного пункту Назва об’єкту, вид господарської діяльності Адреса фактичного розміщення Приналежність лісового масиву до лісового господарства Дата

проведення

перевірки

Коростенський район
Овруцька с. Виступовичі

 

Пункт пропуску «Виступовичі» с.Виступовичі ДП «Овруцький спецлісгосп»

Виступовицьке лісництво

Квітень 2021
с. Рудня

 

Площадка 3-Р ТОВ «Прикарпатзахідтранс» с.Рудня ДП «Овруцький спецлісгосп» Виступовицьке лісництво Квітень 2021
с. Ясенець

 

Прикордонна застава с.Ясенець с.Ясенець ДП «Словечанський лісгосп АПК», Слобідське лісництво Квітень 2021
с. Виступовичі

с. Рудня

 

ДП «Овруцький спецлісгосп» Виступовицьке лісництво Квітень 2021
с. Бережесть

 

ДП «Овруцький лісгосп» Бережестське лісництво Квітень 2021
с. Борутино

 

ДП «Овруцький спецлісгосп» Борутинське лісництво Квітень 2021
с. Прилуки

 

ДП «Овруцький лісгосп»

Прилуцьке лісництво

Квітень 2021
с. Острови

 

ДП «Словечанський лісгосп»

Можарівське лісництво

Квітень 2021
с. Слобода

с. Нижня Рудня

с. Верхня Рудня

с. Середня Рудня

ДП «Словечанський лісгосп АПК», Слобідське лісництво Квітень 2021
с. Норинськ,

с. Мощаниця

 

«Словечанський лісгосп АПК» Рокитнянське лісництво Квітень 2021
с. Павлюківка

смт Ігнатпіль

 

ДП «Овруцький лісгосп»

Ігнатпільське лісництво

Квітень 2021

 

   Завантажити документ