Допомога дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах

Чужих дітей не буває і турботи вони потребують від нас усіх – і батьків, і пересічних громадян. Адже не виключено, що наша спільна байдужість спровокує ситуацію потрапляння дитини у складні життєві обставини.

Зазначимо, що на обліку  Служби у справах дітей Овруцької міської ради перебуває 74 сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Станом на 09.04.2021 р., на виконання рішення виконавчого комітету від 25.02.2021 р., 23 сім’ї Овруцької територіальної громади, які перебувають на обліку, як такі, що потребують допомоги, отримали різні види послуг та матеріальної допомоги.

18 сімей – отримали продуктові набори, 6 – одяг і взуття, 3 – канцелярські товари, 1 – миючі засоби, 1 – набір каструль, дитяче ліжко та електроплитку.

Міський голова Іван Коруд придбав продуктові набори для 2-х закріплених сімей і для сім’ї дитячого будинку сімейного типу. Заступник голови міської ради Ірина Дєдух і секретар міської ради Віктор Кисіль надали консультативну допомогу з надання соціальних виплат і постановки на облік у Центр зайнятості. Начальник відділу муніципальної інспекції Володимир Башинський організував доставку дров (обрізки) 6-ти сім’ям. Начальник загального відділу Марія Васьківська надала грошову допомогу закріпленій сім’ї. Начальник Служби у справах дітей Марина Нестеренко придбала продуктові набори 2-м сім’ям. Водій міської ради Віталій Васюта придбав продуктовий набір та одяг для дітей.

Допомогу закріпленим сім’ям надали ФОП Шадрина Ю.А., ФОП Кобилинська О.М., ТОВ «Агростандарт», Церква «Шлях любові», ПП Шваб С.О., ТОВ «Дубовий Гай», ФГ «Дубенків», ФОП Висоцька О.П. та ФОП Левковець С.А..

Старости Бондарівського, Великочернігівського, Гошівського, Підрудянського, Раківщинського, Левковицького, Ігнатпільського, Руднянського та Шоломківського старостинських округів також надали різні види матеріальної допомоги родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Діти – наше майбутнє. Їхня доля в наших руках. Тож давайте, напередодні Великодніх свят, знайдемо час подарувати дітям радість, турботу та віру в добро і людей.